Wpis z mikrobloga

@LaserRock46AND2: dlaczego? Maryja nie jest losową kobietą, przez którą przyszedł Jezus. To Ta, którą Stary Testament nazywa Mądrością. To Ta, którą Bóg wymyślił przed stworzeniem świata. I z drugiej strony Ta, która jest przezroczysta. Patrzysz na Nią, widzisz Jezusa. Ona do Niego zawsze prowadzi. Nie możesz oddawać Jej czci jednocześnie nie oddając Bogu. Nie ma żadnego bałwochwalstwa. Im bliżej Jej, tym bliżej Boga. Bóg nam Ją dał na Krzyżu. Oto Matka
@Ogleiv to teraz pokaż co mówili na ten temat w owym czasie ludzie z obecnej partii rządzącej. A konkretnie te wypowiedzi pełne oburzenia podobne do obecnych.

to teraz pokaż co mówili na ten temat w owym czasie ludzie z obecnej partii rządzącej. A konkretnie te wypowiedzi pełne oburzenia podobne do obecnych.


@Galvay: zwróciłem tylko uwagę na datę, bo niektórzy chyba myślą, że to dziś leciało w telewizji, a to zdjęcie sprzed 7 lat. To pierwsza rzecz.
Druga: Czy w takim razie ktoś to zgłosił do sądu za profanację? Nie chcę być złośliwy, tylko pytam.
@Ogleiv no to ja właśnie pytam. Bo wydaje mi się że póki zostało to zrobione przez "naszych" to wszystko było ok. A obecna sytuacja jest rozdmuchana wyłącznie do walki politycznej.
Więc to że jest stare działa dla mnie jedynie bardziej na niekorzyść tej afery.
to teraz mi wytłumacz co to zmienia że z 2012?


@nom_om: Już odpowiedziałem w poprzednim komentarzu. Niektórzy pomyśleli (po treści komentarzy), że to dziś leciało w telewizji. Oczywiście nie zmienia to faktu, że to jest oburzające.

Bo wydaje mi się że póki zostało to zrobione przez "naszych" to wszystko było ok. A obecna sytuacja jest rozdmuchana wyłącznie do walki politycznej.


@Galvay: Oczywiście, że to walka polityczna. Natomiast nadal nie rozumiem
To Ta, którą Bóg wymyślił przed stworzeniem świata. I z drugiej strony Ta, która jest przezroczysta. Patrzysz na Nią, widzisz Jezusa. Ona do Niego zawsze prowadzi. Nie możesz oddawać Jej czci jednocześnie nie oddając Bogu. Nie ma żadnego bałwochwalstwa. Im bliżej Jej, tym bliżej Boga. Bóg nam Ją dał na Krzyżu. Oto Matka twoja to nie było polecenie dla św. Jana, tylko dla nas.


@zarowka12: niezłe fantasy. Kiedy druga czesc?
@adam2a: obawiam sie, ze to autorstwa kogos z jego sekty, bo gdyby na zamowienie to nawolywalbym do pisania zawiadomien. Niewiele rzeczy na tym swiecie byloby tak swietnych jak zobaczyc tego chorego manipulatora i sekciarza wynoszonego w kajdankach