Gorące dyskusje ostatnie 12h

ciekawe ilu spermiarzy przelało grzecznie hajs, w końcu to kobieta w potrzebie, nie godzi się odmówić
    #spermochlip
    wołam wszystkich z #przegryw zobaczcie że p0lki już się nie kryją, żerują na spermiarzach otwarcie, nie wysilając się. za moich czasów tego typu lochy zbierały doładowania, ale przynajmniej w zamian dawały zdjęcia, a tu? XD

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (40)

Cały dzień nie było wody na os. Tysiąclecia w #katowice. Wymieniali rurę bo pękła, zasypali dół, odkrecili ponownie i za 2h mamy to. XD

#remontujzwykopem #slask #katowice

odpowiedzi (32)

Mirki jest pytanie dla #walbrzych
    Mianowicie czy zna ktoś może wnuka Pana Ryszarda Półkoszek? Chłopak mieszka na podzamczu i "pilnuje" mieszkania dziadka, jednak trochę mu to nie poszło.
    Ze dwa dni temu (myślę że może i tydzień) zaczęło w tym mieszkaniu dziać się ciekawie, bo jakiś debil z góry nie rozumie by nie spłukiwać ręczników celulozowych i ścieki musiały znaleźć inne ujście.

Potrzebuję gościa namierzyć, bo zrobiłem mu dzisiaj wjazd na chatę, myśląc że rura pękła, ale zastałem co innego niestety.
    Z innym sąsiadem sprzątnęliśmy to co najgorsze, ale połowa mebli i podłogi do wywalenia.

#szukamosoby #szumimuszla #niewywalaccelulozowychdokibla
    pokaż całość

odpowiedzi (71)