Wpis z mikrobloga

Nie kupujcie glebogryzarki Texas TX. Najgorsze ścierwo jakie #!$%@? istnieje. Na twardej ziemi nie chce się wkopywać, a na miękkiej nie jedzie do przodu tylko się chce przekopać do chin. Testowałem wszystke możliwe pozycje ustawień kółek, tego nypla i prędkości. Konstruktorzy chyba tego gówna nie testowali. Żeby to jechało do przodu musiałbym ja holować za ciągnikiem.
Oddam za darmo, mam dosyć tej #!$%@?.
#ogrodnictwo #rolnictwo #ogrodek
LM317K - Nie kupujcie glebogryzarki Texas TX. Najgorsze ścierwo jakie #!$%@? istnieje...

źródło: comment_jl1PiYWXOrbViyxD2AixhioNsBlg4AVL.jpg

Pobierz
  • 28
@3mpty: ja nie mówię, że to zły sprzęt. Wręcz przeciwnie - wygląda na solidnego woła, który ze wszystkim sobie poradzi. Cena jest tylko niefajna. Jak ktoś się nie chce męczyć, to powinien kupić ruska w tej cenie (albo dołożyć te 2-3 tyś) i po temacie. Sam "dorastam" powoli do jakiegoś małego ciągnika...
F800


@LM317K: Mondry Polak po szkodzie... Najlepszy sposób na zakup glebogryzki? Wypożyczyć podobną i zobaczyć jak idzie. Doba wypożyczenia to 80 pln a oszczędza wiele stresu.

Nie trzeba Hondy. U nas na wypożyczalni robi taki dzik: https://cedrus.com.pl/glebogryzarka-cedrus-gl03pro-bs
Jeszcze się reklamacja nie zdarzyła, żeby nie zrył.

W niższych kwotach: taka też u nas robiła https://multimaszyny.eu/glebogryzarki-spalinowe/450-glebogryzarka-eurosystems-euro-5-evo-bs-950.html i daje radę prawie wszędzie.

Niestety. Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale życia nie oszukasz. I jak masz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LM317K: bo Teksas był taki "modny" na allegro i często trudno dostępny a to gówno, najgorzej że kierownica jest łączona plastikowa konsola, u znajomego po dwóch latach konsola pękła i musiał spawać calosc do ramy.

Teoretycznie Hortmasz to takie samo cudo ale ma większe koła i mi się nie przekopuje do Chin. Jak chcesz to w sobotę będę na działce i zrobię ci filmik jak to dziala na miękkim i na
@LM317K: co Ty gadasz, ojciec ma Texasa podobnego i elegancko idzie. Na miękkiej ziemi dajesz kółka niżej, na twardej na minimum, a i jeszcze ten do ziemi jest co hamuje. U mnie śmiga elegeancko