Gorące dyskusje ostatnie 12h

Trwa śledztwo w sprawie śmierci 4 letniego chłopca, którego ciało było wleczone za nogę po torowisku na Jagiellońskiej.

Do tej pory udało się ustalić, że babcia wysiadła z tramwaju pierwsza. Wysiadający za nią chłopiec nie zdążył, bo jego noga została przytrzaśnieta drzwiami. System zapobiegający przytrzaśnięciu pasażera działał prawidłowo. System zapobiegający ruszeniu tramwaju przy nie zamkniętych drzwiach działał prawidłowo. Hamulec awaryjny został od razu użyty i zadziałał prawidłowo - droga hamowania wyniosła 28 m i trwało to 4s. Babcia zemdlała jak zobaczyła co się dzieje. Motorniczy niczego nie zauważył.

Skoro wszystko działało prawidłowo i każdy odpowiednio zareagował to dlaczego to dziecko nie żyje?

#wypadek #wypadki #warszawa #madki #tatacontent #wkurw #czujezleczlowiek #tramwajewarszawskie
    pokaż całość

odpowiedzi (75)

Naszla mnie rozkmina...
    Niebieski ma dobre możliwości rozwoju zawodowego, takie zeby w przyszlosci blizszej i dalszej zarabiac całkiem spoko hajs. Ja takich możliwości nie mam. Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo jebac fizycznie 8h mi się nie usmiecha.
    Anyway, większość obowiązków domowych spadło na mnie, zeby miał czas na naukę i pracę na spokojnie. Dodatkowo, jak się czymś dołuje to mu punktuję wszystko co mu sie udalo np. Na przestrzeni roku.
    I teraz nachodzi mnie pytanie... Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #wysryw
    pokaż całość

odpowiedzi (117)

#heheszki #urodziny
    To już dzisiaj! xD

odpowiedzi (17)