•  

Mimo LM w następnym sezonie i finału LE (być może i zdobycie trofeum) to można śmiało powiedzieć, że ten sezon był tragiczny w wykonaniu The Blues. Najgorszym w tym wszystkim jest to, że najprawdopodobniej pewny Włoch pozostanie w tym klubie na następny sezon (╯︵╰,)

#chelsea #mecz #pilkanozna #premierleague

źródło: sarr.jpg

•  

@Pafeuuu: Pod względem gry tak. Pod względem wyników nie, jeśli tylko Chelsea wygra LM. Totalna dominacja w lidze Liverpoolu i Man city ale zobaczmy ile czasu ich trenerzy budowali swoje drużyny, a Sarri jest tutaj pierwszy rok. Kolejna zmiana trenera i kolejna zmiana taktyki i zmiany zawodników nie wypłyną korzystnie na ten zespół. Moim zdaniem trzeba dać teraz palaczowi szanse, mimo jego absurdalnych zmian. ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  
      2..........e

+2

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

oczywiście LE* ale nie moge już edytować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

+: Pafeuuu
    •  

@Pafeuuu Ten sezon Chelsea był mocno bekowy ale skończył się happy endem. Z takim trenerem jak Sarri ciężko się nudzić.

+: Kubsior
    •  

@Pafeuuu: Nie szanuje go zupełnie, kompletny nieudacznik bez autorytetu i żadnego tytułu w karierze, trenuje klub z ambicjami do wygrania ligi i LM. Parodia. Dodatkowo uparty jak osioł gra 12-13 zawodnikami, nie patrząc na ich formę. A za dzisiejszą zmianę RLC za Kovacica który miał żółtą i od 70 minuty spacerował po boisku to już powinien być kryminał. Jeśli wygrana w finale LE ma oznaczać jego pozostanie w klubie, to wolę żeby przegrali.

•  

@Pafeuuu: sorry ale pierdolisz, nikt nie liczył na mistrzostwo, a Chelsea przechodzi rewolucję po kolejnych trenerach-murarzach, czekałem na trenera, który z tym gównem skończy
      @2MetresAbove: miał wysłać do rezerw bramkarza, którego właśnie kupiono za 70-80 milionów?

•  

@Pafeuuu: Po prostu nie rozumiem ludzi którzy go bronią, wyglądają jakby tylko sprawdzali wyniki na flashscore. Po prostu wstyd by mi było bronić tego człowieka widząc grę drużyny i jego decyzje. Na twitterze to już w ogóle, masa obrońców wyciągająca jakieś statystyki z dupy, dla których nie liczy się siła drużyny, tylko to że inni są gorsi xD

•  
      2..........e

+1

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@2MetresAbove: liczy się jak dana decyzja wpłynie na zespół, jak widać, nie wyszło źle i tyle się liczy.

•  

@Naajak: Conte w sezonie 17/18 miał 71, Sarii może mieć teraz max 74. To pokazuję, że w poprzednim sezonie poziom był nieco wyższy. Obecnie dupy dały Arsenal, Man Utd, Totki i sama Chelsea. Nie widzę niestety powodów do szczęścia. Zwłaszcza, że można sobie przypomnieć sztos wyniki meczów z City (0-6), Totki (1-3), Bournemouth (0-4), przejebany finał pucharu ligi angielskiej z City wiadomo w jakim wykonaniu. Gra padaka.

@Ranage: Przechodzi rewolucję wystawiając syna Jorginho na pałę i ciągle stawiąc na tych samych, jak ma tak wyglądać rewolucja to w następnym sezonie szykuje się szpital i 15 miejsce w dół, a jak zorientował się Sarri, że mu dupa się pali to zaczął wystawiać Cheeka, Hudsona i czasem innych. I jeszcze to co odwalił z dzisiejszą zmianą. Nic nie mam do twojej opinii, masz prawo taką mieć, ale nie potrafię zrozumieć jak można go jakkolwiek broni. Chelsea poza tym, za czasów murarki osiągała największe sukcesy. Życzę tylko Sarriemu, żeby wreszcie zdobył cokolwiek z trofeów i tyle. Jak ban transferowy pozostanie to mam nadzieję, że dziadek przejrzy na oczy i zacznie stawiać na młodych, bo nam ze zmęczenia poumierają nasze 30+.

Owszem nikt nie liczył na majstra, ale nikt nie liczył na takie "świetne" wyniki. Jak zostanie to będę mocno trzymał kciuki bo jestem za Chelsea (szansa ugrania coś w LM) i poprawienie stylu gry i tym samym wyniku. Jednakże, jak zostanie zwolniony, to po prostu będę się cieszyć i tyle.

@Larsberg: Tu będzie tylko dramat.

•  

@Pafeuuu: Możesz narzekać, ale nie zasłonisz niczym faktu, że ŻADEN trener Chelsea w ostatnich latach nie dał tyle minut na boisku wychowankom. Wiadomo, jeden ocenia wyżej trofea, drugi patrzy na styl gry, a ja miałem dość tego jak grały drużyny Conte czy Jose. Ten sezon uważam tylko za przejściowy i Murycego będę oceniał w następnym, a gdyby został teraz zwolniony, to znaczy, że klub zarządzany jest jak klub Ekstraklasy.
      Conte nie bał się odważnych decyzji, zrezygnował z Costy i co się stało? Chujowy sezon, pozbycie się jedynego klasowego napastnika w ostatnich latach i ferment w zespole. I dobrze, że Sarri nie postąpił tak w przypadku Kepy, chodz wiadomo, że to nie ten sam kaliber co Costa, ale trzeba wiedzieć, kiedy liczy się dobro zespołu a kiedy osobiste urazy.

+: erkav
    •  

@Ranage: Szkoda tylko, że w takim dopiero okresie, gdy został przyciśnięty do ściany. Conte pierwszy sezon był świetny, gdzie zdominował ligę. Jose mistrzowski sezon również, ale to już kto woli jakie wyniki czy po 5:0 czy 1:0. Trochę śmieszne, że dopiero zauważysz jak jest zarządzany ten klub po zwolnieniu Sarriego, jak już od dawna jest wiadomo, że Roman powinien sprzedać ten klub komuś z rozumem, bo to co wyczynia się tu od kilku lat to śmiech na sali.

+: Narcyz_
    •  

@Pafeuuu: Jaki tragiczny? Ty masz oczy? ten sezon był dobry, a mógł być gorszy.. Jak na ten skład to nie jest źle, i może być lepiej w przyszłym sezonie.. I po co niby zmieniać trenera? z sezonu na sezon może być lepiej, może zdejmą bana, i wychowankowie. Boli cie "przejebany finał pucharu ligi angielskiej''? z city i to po karnych.. to nie wstyd.. Możemy wygrać ligę europy i mamy top 4 co tu złego? Zmiana trenera tylko narobi chaosu, a nie utworzy stabilizację..

•  

@Pafeuuu: Na samym początku zostawił w klubie RLC i CHO, to nie jest "przyciśnięcie do ściany". Myśl o nim co chcesz, ale w jego pierwszy sezonie dostaliśmy 2 finały pucharów i LM w lidze, ani Klopp ani Guardiola nie zaczynali tak 1 sezonu na wyspach. Uważam, że ani Conte ani Jose nie mieli takich rywali w lidze, o czym świadczy to, że nawet Leicester mogło wygrać ligę. Nie można ciągle liczyć na to, że nowy trener w pierwszym sezonie da mistrza.

•  

@Judasz9: Stań przed lustrem i zadaj to drugie pytanie. Zajebista dedukcja, że coś mnie boli XD To co działo się w tym meczu. Puchar Ligi Angielskiej i tak jest dla mnie tylko zwykłym pucharem. TOP4 mamy dzięki trzem zespołom, którym też nie zależało na top4 jak Chelsea. Z sezonu na sezon może być gorzej, zdejmą bana to szansa na wychowanków zmaleje i tak się żyje w tym klubie.

Nawet jakbym przeniósł Mount Everest i poszedł na Marsa pieszo to nie ode mnie zależy przyszłość Sarriego, trzymam mocno kciuki tylko za klub w przyszłym sezonie, aby wszystko dobrze się skończyło.

@Ranage: Nie liczę na to, żeby nowy trener wygrywał trofea w pierwszym sezonie, chcę, aby ten klub miał jakikolwiek plan na przyszłość. Aktualnie go nie ma, a tym bardziej Sarri. Dobrze, że RLC z Hudsonem nagrali się w tej LE chociaż. Katowanie 12 zawodników to też był genialny pomysł ze strony Włocha, gdzie połowa grała padake. Oby wykminił jakąś taktykę po raz pierwszy w tym sezonie na ten finał i zdobył pierwsze trofeum w swojej karierze.

+: Narcyz_
    •  

@Pafeuuu: Conte grający ustawieniem, które po pierwszym sezonie wszysycy mieli w małym palcu, z Hazardem na szpicy, grający Zappacostą, Bakayoko i Drinkwaterem, pozbywający się Costy to miał plan na przyszłość xD
      10-te miejsce Jose to też był tylko plan na przyszłość xD
      Ten sezon nawet nie zbliżył się do żenady drugich sezonów tych panów, a Ty chcesz go wywalać, szkoda gadać, dobrej nocy życzę :)

+: erkav
    •  

@Ranage Chciałbym dowiedzieć się skąd wywnioskowales, że uważam drugi sezon Conte jako plan na przyszłość xD Bo teraz to się popisales :) Gdzie wcześniej napisałem, że w tym klubie odpierdala się od lat szopka, a Sarri nie ma autorytetu ani planu.

Git, że Alonso, Kovacic, Jorginho i Higuain to elita XDXD

Masz rację, szkoda gadać, kolorowych snów ;-)

•  

@Ranage: Nie wierzę w to co czytam. Sarri gra młodzieżą? RLC nie grał na początku wcale, dopiero jak już Barkley i Kova totalnie dawali dupy to wpadł na genialny pomysł dania szansy innym graczom. Gdyby nie media, kibice i chęc transferu, Hudson też by w życiu tyle nie pograł. Piszesz, że Conte rozgryźli po sezonie. To jak to się ma do tego, że Sarriego taktyka już nie działa od kilku miesięcy? Z każdym kolejnym przeciwnikiem się męczymy, wystarczy plaster na Jorginho i elo. Grę ciągnie Hazard, ma największy bezpośredni udział przy bramkach w całej lidze(!) nawet jakieś gówno zespoły nie są tak uzależnione od swoich graczy jak Chelsea od Edena! Pomijam już stawianie na Alonso, Moratę i innych jego ulubieńców. Czytasz to co on mówi na konferencjach? Według niego kadra jest dobra i nie potrzebuje transferów, a Higuain musi koniecznie być kupiony na stałe. Ten facet musi odejść.

•  

@Narcyz_: to masz pecha, bo zostaje. Napisałem, że żaden trener nie dał tylu minut wychowankom, a nie że gra młodzieżą.

•  

@Pafeuuu: No i bardzo się ciesze, że trzymasz kciuki, tak ma być.. Tylko otwórz umysł i uświadom sobie (jak potrafisz) że co dałyby potknięcia gdybyśmy my ich nie wykorzystali? nic!! Czyli według ciebie Chelsea nic nie robi tylko zawsze liczy na 3 inne zespoły tak? xD

•  

@Judasz9 Otworze swój jak ty otworzysz swój. Gdyby pan dziadek miał jakąkolwiek taktykę to nie musielibyśmy wykorzystywać potknięć rywali bo bysmy byli pewni gry w LM. A walka była zacięta o TOP bo każda z drużyn przejabala co nieco.

+: garbaty_menel, Brzozq
    •  

@Pafeuuu: Przydałby ci się sezon z Emerym by ogarnąć dlaczego Chelsea z Sarrim na ławce nie jest w tak złej sytuacji jak uważasz.

•  

@Ranage: nowy sezon z nim na ławce = brak LM I kompromitacja w grupie. Chyba że nowy trener uratuje sezon to może jakoś do LM się dostaniemy. Ale wciąż wierzę że zarząd nie jest aż tak naiwny jak kibice tego klubu i nie sprawdza tylko wyników na flashscore.

•  

@Pafeuuu: Gdybym myślał tak jak ty, to też byłbym pewny że liga angielska jest tak samo łatwa jak ekstraklasa... Dajcie Sariemu czas.. Guardiola, Klopp oni w pierwszych sezonach wygrywali wszystko? Ps. W Bpl nigdy nie można być pewnym gry top4 gdzie jest 6 top drużyn, a czasami średniak pociśnie jak kiedyś lester..

•  

@Judasz9: Sarri tym jak gra Chelsea nie zasługuje na nic więcej jak na kopa w dupe. Porównujesz jego pierwszy sezon do Kloppa czy Guardioli, ale u nich w odróżnieniu od palacza było widać jakieś pozytywy i nadzieję na przyszłość. A Sarri nie pokazuje nic, brak taktyki, granie każdego meczu dennym Jorghino, przesunięcie Kante z jego nominalnej pozycji, żałosne zmiany, brak autorytetu wśród piłkarzy, nie stawianie na młodzież (zaczął wtedy gdy paliło mu się pod dupą).

•  

@Pafeuuu: 1. Sarri zostanie 2. Chelsea przez zakaz transferowy bedzie się biła o 8 miejsce w lidze, a w LM odpadnie w fazie grupowej po porażce z Piastem Gliwice. Niezbyt świetlana przyszłość rysuje się przed The Blues. Odejście Hazarda to będzie gwóźdź do trumny bo on jako jeden z nielicznych gwarantował jakość i pełne zaangażowanie. Nadchodzą wieki ciemne dla klubu ze Stamford Bridge.

•  

@Judasz9: Zobacz sobie jakie Chelsea zajmowała miejsca w PL przez ostatnie 15 lat i ile razy zajmowała miejsce spoza TOP4. Zauważ, że ten klub czasu ma akurat najmniej. Nie bądźcie zapatrzeni tak bardzo we Włocha, bo nie zauważycie momentu, kiedy Chelsea zamieni się w kompletnego średniego. Już teraz niezbyt zawodnicy chcą do nas dołączać. To wtedy będziemy grali wychowankami, ale też Drinkwoterami czy Alonsami. Spójrz na United, które nie może wrócić do elity od 6 lat, czyli od odejścia Fergusona i popytaj kibiców co czują. Jeszcze jeśli Hazard odejdzie, który ciągnie ten cyrk to już w ogóle zacznie się karuzela. City i LFC mogą odjechać reszcie i PL będzie ligą dwóch klubów.

Jak Sarri zostanie (a wszystkie gwiazdy na niebie na to wskazują) to szczerze mam nadzieję, że macie rację co do niego. I mam nadzieję, ze zacznie się utożsamiać z klubem, a nie będzie dla niego tak jak dla większości z nas "idę do roboty na parę godzin i wracam na chatę".

+: Narcyz_, Brzozq
    •  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Pafeuuu: Mniej więcej pamiętam od 2011 jakie miejsca zajmowaliśmy, pare razy poza top 4, pare razy top 4, ale i trofeum nie brakowało.. Teraz jest wszystko na dobrej drodze i nie wolno myśleć negatywnie bo myśli mają moc.. Dlaczego większość patrzy/myśli tylko negatywnie i pesymistycznie? No kurwa skoro jest hujowa sytuacja w klubie to top3 to jest chyba dobrze nie? Czy chciał być top kurwa 0 wyżej niż mistrz? :D Ps. to jakiego ty niby chciał byś trenera? jak obojętnie kto przyjdzie to bedzie tak samo hejtowany po kilku miesiącach xD Najpierw lizaliście Conte, a później każdy chciał wyjebania jego.. tak nie może być, musi byc jeden trener przynajmniej 5 sezonów skoro jest w czołówce bpl, Sarri jak na razie zasługuje na dłuższy pobyt.

•  

A u nas nie ma pozytywu? a nagła zmiana taktyki nie zauważalna? Dominacja? posiadanie? Czy to kurwa wina Sariego, że nie ma kim grać w ataku? Kto niby miał przyjść jak nie Higuain? Myślisz, że wtedy chciałby przyjść ktoś z topu jak nie było ligi mistrzów? Chyba jeżeli Chelsea zapłaciła za Jorginho 50 milionów to nie bedzie na ławce siedział co? I poza tym już coraz lepiej mu się gra.. jest coś takiego jak aklimatyzacja, no z kante to błąd, ale jaki trener nie popełnia błędów? Żałosne zmiany? hmm a kogo on ma na ławce? no kogo? TEN KLUB POTRZEBUJE NOWEJ OFFENSYWY/ TRANSFERÓW LUB WYCHOWANKÓW.. NIE ZMIANY TRENERA..

@garbaty_menel:

•  

@Judasz9: Chłopie, dla ciebie już nie ma ratunku. Ile ty masz lat? W meczu z Frankfurtem widziałeś jakąś taktykę, dominację w posiadaniu? Na resztę nie odpowiadam bo szkoda czasu.

•  

@garbaty_menel: Człowieku czy jak kurwa mówię o jednym meczu dzbanie? Szkoda czasu na debili takich jak ty.. taktyka jest zawsze nawet w sandecji.. Ps.. Jak byś nie zrozumiał o co mi chodzi po setnym przeczytaniu tego co napisałem, to mówie jeszcze raz, że zmiana gry, taktyki itp. BYŁA WIDOCZNA OD POCZĄTKU SEZONU.. jak nie zrozumiesz to przeczytaj kilka razy

•  

@Judasz9: uuu mamy tu groźnego 15 letniego fanboja palacza

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@garbaty_menel: aha.. nie ja mam 8 lat, a ty już nie wiesz co napisać i atakujesz jak zwykły laczek na liścia..

Gorące dyskusje ostatnie 12h