Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz dosłyszałem co ziomek na końcu powiedział do Jaoka #kurdeprzypau

Chyba Cię nagrali

Ci co jeszcze nie mieli okazji zobaczyć w akcji dziennikarza TVP antypolskiego prowokatora szczującego Polaków przeciwko sobie polecam znalezisko:

https://www.wykop.pl/link/4943799/caly-film-jak-jaok-szarpie-flage-protestujacemu/

Szacun dla operatora kamery xD dzięki któremu zawdzięczamy niezmanipulowany obraz z tego zajścia i za postawę dla chłopaka z flagą, nie dał się sprowokować.
#polska #bekazpodludzi #tvpis #dziennikarstwo #ruskapropaganda #wydarzenia #lgbt #neuropa
Pobierz PabloFBK - Dopiero teraz dosłyszałem co ziomek na końcu powiedział do Jaoka #kurdeprz...
źródło: comment_GoqhIHRv45cB9xdpHWiqZKBuYv1fFWLt.jpg
  • 23
@Chlejus: Też go kiedyś oglądałem i się obecnie rozczarowałem. Od jakiegoś czasu pojawiał się na protestach kodu, różnych manifestacjach i był "ofiarą lewaków" zawsze niby ktoś go zaatakował a tu pojawił się materiał pokazujący że sytuacja wygląda całkiem inaczej. To on sam najpierw prowokuje (co by było wycięte) żeby pokazać tylko dalszą część w filmikach jak dana grupa ludzi jest agresywna wobec "dziennikarza tvp". Takie zachowanie każdy może ocenić sam.
@Chlejus: No tak, co najgorsze z pełną świadomością przedstawia w złym świetle daną grupę licząc się z konsekwencjami jakie by powstało w internecie po umieszczeniu zmanipulowanego przez Jaoka nagrania. Gdyby ten ziomek z flagą dał się sprowokować i by wyskoczył do Jaoka to psuedo prawica łącznie z Ziemcem w wiadomościach TVP by miała pretekst żeby zajechać całe LGBT a i jeszcze przy okazji Trzaskowskiemu by się na bank zebrało, dwie pieczenie