•  

Latam po całym świecie, bo taką mam pracę i wiecie co? Uważam, że jesteśmy narodem kretynów, bo krytykujemy Polskę, a nie wiemy jakie gówno jest chociażby dookoła - Rumunia i Bułgaria, które zżerane są przez raka korupcji, Grecja i Włochy z 50% bezrobociem wśród młodych, Serbia i Bośnia, gdzie ludzie są zaszczuci jak psy i nawet nie mogą się ruszyć, bo potrzebują wizy. Turcja, z której w tym momencie piszę - państwo policyjne, gospodarka chyląca się ku upadkowi dzięki Erdoganowi. Wg mnie powinno się wszystkich Polaków wysłać do w/w krajów, aby skończyli pierdolić, jak to u nas jest źle, bo wcale nie jest. Jeśli jesteś debilem, to pracujesz za 2000PLN, ale to nie wina kraju, tylko Twojej ułomności, bo nie zasługujesz na nic więcej. Jeśli wierzysz w sobie, możesz w Polsce osiągnąć naprawdę wiele. Z fartem mordeczki i dążcie do tego, aby było wam tylko lepiej.

#pracbaza #kariera #swiat

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dziś mieliśmy bardzo ciężki transport. 11-letnie dziecko z Krakowa do Zabrza. Przeszczep serca. Dziecko było podłączone do urządzenia które miało baterie jedynie na 40 minut. Problem stało się zasilanie w karetce. Poszukiwanie odpowiedniej przetwornicy, UPS-ów itp.
      Policja która konwojowała karetkę miała na wyposażeniu agregat prądotwórczy na wszelki wypadek.(
      Na bramkach A4 policja zblokowała ruch tak by konwój dotarł do otwartych bramek. Na kolejnych bramkach to samo i tam dołączają kolejne radiowozy do pilotowania przejazdu.
      Sprzęt wytrzymał bez wspomagania, bo transport wyniósł 45min.
      Krakow-Prokocim - Zabrze.
      45 minut!

#999 #ratownikmedyczny #medycyna #wejsciesilowe
      pokaż całość

odpowiedzi (135)

- co dzisiaj na obiad?
      aa może pizze zrobię
      - ale jak? taką domową?
      no domową
      - ale w piekarniku chcesz robić? ja nie wiem czy się nadaje
      no w piekarniku
      - ale nie mamy blachy odpowiedniej
      mamy blachę, zrobię na takiej jaka jest
      - ale to ci nie wyjdzie pizza na takiej. a wałek masz?
      a nie wiem, najwyżej w rękach rozrobię
      - ale to trzeba mieć wałek. a poza tym ty nigdy pizzy nie robiłeś!
      no nie robiłem jeszcze
      - to ja nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz! ale to zakupy trzeba zrobić! drożdże masz?
      tak kochanie, wiem co mam kupić
      - no już widzę tę pizzę, bez blachy, wałka i drożdży

kurr... same problemy, czasami mam wrażenie że kobiety zostały stworzone do wyszukiwania problemów

#logikarozowychpaskow #zwiazki #gotowanie
      pokaż całość

odpowiedzi (78)

• odpowiedzi (27)