•  

  Przyszedł mi do głowy pojebany pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Mieszkam w fajnym miejscu - tuż przy ruchliwej ulicy, wokoło niemal same firmy, niedawno otworzyli mi w pobliżu (500m?) wielkie magazyny (Panatoni Europe).

  Mój dom nie znajduje się przy samej ulicy, lecz jest trochę cofniety - dzięki temu mam działkę jakieś 1000m2 tuż przy krajówce. Tak kombinuje od jakiegoś czasu i kombinuje jak by można niedużym kosztem zacząć z tej działki zarabiać. I chyba już wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Niewielką cześć działki (50-80m2) podwyższę i zasypię żwirem - tworząc w ten sposób nieduży placyk. Na tym placyku postawię... Kontener. Taki handlowo - usługowy.
  No i do wczoraj zachodziłem w głowę co w tym kontenerze mógłbym prowadzić co by mi przynosiło hajs. Wczoraj wieczorem byłem w kościele, ksiądz wznosi do góry kielich i w tym samym momencie mnie olśniło.

  MONOPOLOWY!!!

  Poważnie. Ulicą przejeżdżają z i do pracy całe tabuny robotników. Nigdzie w promieniu 10 km takiego stricte monopolu z samym alkoholem przekąskami i fajkami nie ma. No musi się udać. Żadne tam fajerwerki, najtańsze piwo i wóda, kilka miejsc parkingowych i jazda. Jak się zepnę to całość w 20k powinienem zamknąć łącznie z podwyższeniem terenu i kontenerem. Dodatkowo jakieś 5k na zatowarowanie i jazda.

  Jeszcze można by uruchomić dostawę do domu za dodatkową opłatą, dodatkowo na dachu domu zamontuje sobie taką konkretną antenę od CB Radia i będę się ogłaszał na CB że mogę przywieźć chlanie kierowcom ciężarówek czekających na rozładunek czy robiących przerwę weekendową pod magazynami...

  Niech mnie ktoś powstrzyma i wytknie jakieś błędy czy możliwe problemy, bo ja serio to zrobię ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #biznes #pomyslnabiznes #pracbaza

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #zonabijealewolnobiega
  W końcu złożyłem mojemu małemu różowemu tę kuchnię..

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  300 plusów i włączam sąsiadowi pornola przez funkcję ,,Smart View" w telefonie :D typ totalnie nie ogarnia co się dzieję. Przed chwilą pomyliłem swój telewizor z jego i słyszałem jak leci mój filmik u niego XDD

  #heheszki #bekazpodludzi

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Małe marzenie sprzed lat spełnione - dotarłem na Malediwy (ʘ‿ʘ)

  Spędzę tu kilka dni, ale przede mną jeszcze Singapur, Malezja, Wietnam i na koniec pare dni w Tajlandii. Zapraszam na FB i IG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jestem na jednej z lokalnych wysp, dość blisko stolicy - Dhiffushi, z widokiem na pobliski resort ;) trochę zdziwiło mnie, jak tanio jest na miejscu - znajomi byli w tym samym miejscu rok temu i nastawiłem się na obiad w cenie ok 10$, tymczasem trafiłem do lokalnej knajpki, gdzie naprawdę pyszne jedzenie kosztuje 10-12... ale złotych :)

  Malediwy są dostępne w cenie przeciętnych wakacji za granicą, jeśli ogarniesz w rozsądnej cenie lwią część kosztów, czyli bilet lotniczy.

  Za kilka-kilkanaście dni będzie gotowy wpis na temat organizacji wyjazdu na Malediwy - jeśli chcesz, żeby Cię zawołać, zaplusuj komentarz :)

  #zwtravel

  #podroze #podrozujzwykopem #malediwy #earthporn
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)