•  

  Przyszedł mi do głowy pojebany pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Mieszkam w fajnym miejscu - tuż przy ruchliwej ulicy, wokoło niemal same firmy, niedawno otworzyli mi w pobliżu (500m?) wielkie magazyny (Panatoni Europe).

  Mój dom nie znajduje się przy samej ulicy, lecz jest trochę cofniety - dzięki temu mam działkę jakieś 1000m2 tuż przy krajówce. Tak kombinuje od jakiegoś czasu i kombinuje jak by można niedużym kosztem zacząć z tej działki zarabiać. I chyba już wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Niewielką cześć działki (50-80m2) podwyższę i zasypię żwirem - tworząc w ten sposób nieduży placyk. Na tym placyku postawię... Kontener. Taki handlowo - usługowy.
  No i do wczoraj zachodziłem w głowę co w tym kontenerze mógłbym prowadzić co by mi przynosiło hajs. Wczoraj wieczorem byłem w kościele, ksiądz wznosi do góry kielich i w tym samym momencie mnie olśniło.

  MONOPOLOWY!!!

  Poważnie. Ulicą przejeżdżają z i do pracy całe tabuny robotników. Nigdzie w promieniu 10 km takiego stricte monopolu z samym alkoholem przekąskami i fajkami nie ma. No musi się udać. Żadne tam fajerwerki, najtańsze piwo i wóda, kilka miejsc parkingowych i jazda. Jak się zepnę to całość w 20k powinienem zamknąć łącznie z podwyższeniem terenu i kontenerem. Dodatkowo jakieś 5k na zatowarowanie i jazda.

  Jeszcze można by uruchomić dostawę do domu za dodatkową opłatą, dodatkowo na dachu domu zamontuje sobie taką konkretną antenę od CB Radia i będę się ogłaszał na CB że mogę przywieźć chlanie kierowcom ciężarówek czekających na rozładunek czy robiących przerwę weekendową pod magazynami...

  Niech mnie ktoś powstrzyma i wytknie jakieś błędy czy możliwe problemy, bo ja serio to zrobię ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #biznes #pomyslnabiznes #pracbaza