Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Średnia prostytutka jest wierna przez noc za 800 ziko, Polacy są wierni za 500 zł miesięcznie xD xD Taki obraz wasz polaki.

  #wybory #4konserwy #neuropa #stonoga #kukle #zalesie

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  Elektorat PiSu to nie tylko mohery. To głównie przeciętni ludzie, którzy nie interesują się kwestią feminizmu ani homoseksualizmu. To głównie typowa Kasia, która pracuje w banku za 2 tysiące netto, a jej mąż Marcin jest budowlańcem/mechanikiem i mają kredyt na mieszkanie. Chcą mieć trójkę dzieci, ale wiedzą, że z ich zarobkami nie będzie ich stać nawet na to, by zapewnić dzieciom jakieś zajęcia dodatkowe czy kolonie nad Bałtykiem. Więc głosują na PiS dla 500+, chcą też mieć spokojną emeryturę, bo klepią taką robotę, że rzygać im się chce i jedyne na co czekają, to właśnie ta emerytura. Tak wygląda większość społeczeństwa. PiS jest opcją dla przeciętnych ludzi. Dla polskiej rodziny, gdzie mama po pracy wskoczy w dres i obierze ziemniaki, a dzieci będą odrabiały lekcje w pokoju. Wyjście na basen czy do kina to dla nich święto, a wyjazd nad polskie morze to szczyt marzeń. Polskie realia. Takim ludziom nie zależy na nowoczesności, tolerancji. Oni chcą po prostu mieć dodatkowe pieniądze, by jakoś ciągnąć do przodu. Pomijam już patolę, która nie pracuje, bo żyje z zasiłków, to chyba oczywiste.
  #wybory #4konserwy
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)

 • avatar

  Dlaczego głosowałeś/aś na PiS?

  Chcę to usłyszeć od Ciebie, chcę znać prawdę, chcę znać Twoje poglądy, a nie oszczerstwa opozycji!

  Myślę że jest w tym jakiś sens, którego jeszcze nie rozumiem. Jeżeli mnie przekonasz to na jesieni zagłosuję na PiS. (wrzucę zdjęcie karty)

  Zaplusujcie jeżeli chcecie dzielić się prawdą i do niej dążyć.

  #wybory #pis

  Z góry dziękuję za poważne podejście do mojego pytania.
  pokaż całość

  odpowiedzi (190)