Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch: ech, jakbyście mieli wybrać jedną grę z tej listy, to co by to było?

Nie chcę kupować wszystkiego od razu bo i tak ostatnio mało gram, ale coś nowego do kolekcji bym przytulił.

Celeste ma -10 pkt% z bomby za to, że wolałbym mieć w pudełku, ale kij wie kiedy to wyjdzie (tak, wiem, Mattowi nie trzeba co pół roku przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°))

· Abzû
· Baba is you
· Celeste
· SteamWorld Dig 2
· Nine parchments

Zależy mi przede wszystkim na replayability, albo żeby gra nie trwała 3h i elo, chyba że naprawdę jest w stanie wynagrodzić to innymi aspektami :p
  • 18
@asunez: Celeste tak wypada. Nine parchments to syf. Frozenbyte się mocno popsuło po premierze Trine 2. Zobacz sobie opinie o Trine 3.

@BigMajk: @Kosciex: SteamWorld Dig to gra mocno na wzór popierdółek flashowych 10 lat temu. Widać nawet, że się nimi inspirowała. Ogólnie jest wciągajaca i odmużdżająca ale jako grze to brakuje jej głębi. Spoko do pogrania wieczorem ale raczej słaba gra tak do wspominania po latach. Przejdziesz raz
@Kryspin013: czy ja wiem, mam ponad 30 gier na pstryk i jak mogę to polecam właśnie SteamWorld i Zelde, reszta jakoś zostaje zapomniana, ale rozumiem oczywiście, że każdy lubi coś innego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BigMajk: Też mam SteamWorld Dig 2 na pstryku i też się przy nim dobrze bawię tylko, że steam world dig to jest dosłownie dokładnie to samo przez całą grę, nie jest zbyt długa i nie warto do niej wracać. Czyli dokładnie to wszystko czego OP nie chce w grze.

No i żeby dać ci ten obraz, że ta gra to doslownie flashówka to przykład z dupy to proszę: Motherload z cholera,
Kryspin013 - @BigMajk: Też mam SteamWorld Dig 2 na pstryku i też się przy nim dobrze ...
@Kryspin013: ja się zgadzam oczywiście, że to gra na raz, ale była na liście to na nią zaglosowalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A z gier do dłuższego ogrywania to bym tam jeszcze Dead Cells dopisał.
@Lasiu: @Michian484: @chudzielec: @Pantalonek: @BigMajk: @Kryspin013: @szczompaj: @epi:

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, Celeste zremisowało z Baba Is You, a tak jak pisałem na wstępie dostaje ujemne punkty za to, że ma wyjść wersja pudełkowa, także ten... Wybór padł na Baba is You ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeszedłem już pierwszy świat i powoli zaczyna się robić bardzo ciekawie, więc jestem mega
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, Celeste zremisowało z Baba Is You, a tak jak pisałem na wstępie dostaje ujemne punkty za to, że ma wyjść wersja pudełkowa


@asunez: Ale wiesz, że na wersje pudełkową zamówienia skończyły się w styczniu, były mocno limitowane (trzeba było złożyć zamówienie na preorder - sam zamówiłem dwa egzemplarze bo wiedziałem, że będzie z nimi problem), a grę wyślą prawdopodobnie dopiero za kilka miesięcy bo od marca cały
@asunez: Jeszcze z takich rzeczy to wspomnę ci, że Celeste obecnie jest chyba pierwszy raz w promocji od premiery więc ceny tej gry na razie rzadko będą spadać xD Polecam brać aż się promo nie skończy jak nie chcesz czekać pół roku albo dłużej na kolejną przecenę xD