•  

  W zeszły weekend mojemu dobremu koledze który prowadzi działalność car detailing zepsuła się maszyna polerska.
  We wtorek około godziny 11 rano zamowil nowa z allegro. Płatność z gory, dostawa do paczkomatu. Sprzedający miał na swoim profilu zaznaczone, że wysyłka w 24h z Polski. Według in postu paczka powinna iść maksymalnie 48h roboczych. Czyli według scenariusza maszyna powinna dojść wczoraj około południa. Wiadomo, że jakiś poślizg może być. Ale...
  Sprzedający wysłał paczkę dopiero wczoraj o godzinie 16. Niestety paczka nie zdążyła dojść w wyznaczonym czasie.
  Oczywiście wina leży tu po stronie sprzedającego na allegro. Przez co mój kolega stracił klienta na weekend a przez to jest kilka stówek w plecy.
  Czy z racji tego można kręcić jakiegoś małysza? Zgłaszać to gdzieś? Czy jest jakiś dodatkowy regulamin allegro, że sprzedający ma ileś tam dni na wysłanie towaru? Nie wiemy czy jego deklaracja "24h" jest już jakimś dowodem na jego błąd.
  Dzisiaj o godzinie 4:50 paczka dotarła do jakiegoś oddziału InPost. Więc raczej dzisiaj już do paczkomatu nie pójdzie.

  #poczta #inpost #kiciochpyta #cardetailing #allegro

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kilka lat temu zarejestrowałem się jako dawca szpiku, bo chciałem zaimponować jednej dziewczynie co prowadziła rejestrację, a dwa dni temu otrzymałem takiego maila i jeszcze wczoraj telefon, że jest bardzo duża zgodność i mało czasu. Nie czuję się, żebym chciał być dawcą. Nawet za to nie otrzymuje się żadnych pieniędzy oprócz zwrotu kosztów. Co robić?

  #dkms #krwiodawstwo

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (186)

 • avatar

  Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) Wystarczy, że:
  1) zaplusujesz ten wpis,
  2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

  Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

  #playstation #konsole #gry #jedzenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (904)

 • avatar

  Jestem w odwiedzinach u rodziny i już się wkurzyłam, bo spotkałam córkę takiej sąsiadki, co się od paru lat sukcesywnie rozmnaża. Jeden tatuś dzieci w więzieniu, drugi taki sam nierób jak matka. Dziewczynce jest smutno, bo była u koleżanki i ta ma swój pokoik oraz WŁASNE ŁÓŻKO (ona śpi z siostrą na łączonych fotelach). Dzieci dostają jakieś pieniądze na loda, a ona nie dostaje. Na wycieczkę nie jedzie, bo trzeba było 100 złotych dać. Chciałaby mieć hulajnogę, jak mówi "chociaż taką najgorszą, najtańszą", ale nie ma. Niczego to dziecko nie ma, dorasta w poczuciu niższości, wstydzi się zaprosić koleżanki do domu, nie ma z nią kto lekcji odrabiać, nosi ciuchy po kimś i za małe buty. Ale mamusia na FB spamuje od rana najmłodszym bombelkiem, któremu zaraz zgotuje taki sam los jak pozostałym czterem. Tfu, nataliści. I niech ktos takiemu dziecku powie, że jest pieprzonym materialistą, bo powinien się karmić miłością mamusi. Albo że ma takie same szanse w życiu jak pędzel z bananowej rodziny, który od najmłodszego mógł się rozwijać w dowolnym kierunku i nie miał awantur w domu.
  #antynatalizm #gorzkiezale #madki #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (111)