Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Instagram niektórym laskom zrył mózgi doszczętnie. Wczoraj nad Balatonem jedna taka wypożyczyła elektryczną hulajnogę, żeby nagrać kilkusekundowy filmik, na którym jedzie na hulajnodze i jednocześnie uśmiecha się do kamery. Było dużo ludzi, więc czekali jak nikt nie będzie szedł, scenę powtarzali przynajmniej kilka razy, a jej facet stał w krzakach, żeby wszystko nagrać.

  Pojebane czasy, pojebani ludzie.

  #warszawa #instagram #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  Standardowy wschodnioeuropejski, postapokaliptyczny bandyta:

  - Typowy Sebix z czymś ostrym w łapie, albo jakąś prymitywnie przerobioną, lub zrobioną w garażu pospolitą bronią, który okradnie cię bo chce się dorobić łatwym kosztem.

  Zaawansowany wschodnioeuropejski, postapokaliptyczny bandyta:

  - Były żołnierz, wyposażony w dobry wojskowy pancerz i dobrą broń, który zajął się bandyterką, bo stracił łączność z dowództwem i został zostawiony samemu sobie.

  Standardowy zachodni, postapokaliptyczny bandyta:

  - Typowy klient gejowskiego klubu w klimatach BDSM, z fetyszem kolców i obcisłych, skórzanych ubrań, uzbrojony w kij z doczepionym ostrzem piły tarczowej, paralizatorem i dezodorantem z zapalniczką dla tworzenia ognia, bo zwykła siekiera jest za mało postapokaliptyczna, który atakuje cię, bo po prostu jest powalony i chce ci sprawić ból.

  Zaawansowany zachodni, postapokaliptyczny bandyta:

  - Burdeltata z tego samego gejowskiego klubu BDSM, którego klientem był standardowy zachodni bandyta, którego można poznać po tym, że ma jeszcze więcej kolców na obcisłym wdzianku i więcej ostrzy piły tarczowej w kiju.

  Wpis powstał na bazie przemyśleń odnośnie tegorocznych premier gier Rage 2, Far Cry New Down i Metro Exodus, a także na podstawie wcześniejszych gier postapo.

  #heheszki #humorobrazkowy #stalker #pasjonaciubogiegozartu #rage2 #gry #farcry #postapokalipsa
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  #heheszki #humorobrazkowy #madka #rakcontent #500

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (35)