Wpis z mikrobloga

Jakiś stary grzyb ze wspólnoty mieszkaniowej zastrasza mnie ze zrobił zdjęcie i ze wezwie policję bo stoję przy drodze jak 10 innych aut.

Problem wynika albo z tego ze tablice auta są z Krakowa czyli nie z tego miasta albo że nie wiem co xD bo stoję tam gdzie wszyscy.

Nie mam zamiaru przestać parkować w tym miejscu chyba że wydziela mi osobne miejsce parkingowe, policji w sumie się nie boję bo nie łamie żadnych przepisów prawa.
Gdyby grzecznie ktoś mi powiedział czy napisał normalnie kartkę to rozważyl bym to, a tak to po prostu wojna - *nikt nie będzie mnie straszyc robieniem zdjęć i policją tym bardziej że nic nie robię.
Nawet nie podpisał się kto tylko jako zarzad wspólnoty mieszkaniowej xD

Oficjalne pismo od wspólnoty w załączniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czekam na rozwój sytuacji.

#motoryzacja #mieszkanie #wspolnotymieszkaniowetorak xD #podludzie
Pobierz Lapidarny - Jakiś stary grzyb ze wspólnoty mieszkaniowej zastrasza mnie ze zrobił zdj...
źródło: comment_Is0oGtHzOm2xtQb6BjxbZjZgPTAnjCWi.jpg
  • 43
@kk87ko0: chętnie pokażę, jak będę wychodził podeślę zdjęcie :) może dowiem sie czegos nowego i faktycznie nie mam racji. Chociaż w tym wypadku na ich miejscu zrobiłbym po prostu kopertę lub jakoś oznaczył ten "wjazd" (jako wjazd rozumiany tu jest chyba chodnik)
@GrindujTopy: no ja się przyznałem, bo już nie miałem czasu ani sił. Policjant mi powiedział "przyznaj sie pan bedzie spokoj 200 zł i tyle" to mowie ze mój czas który poświęcę i paliwo na dojazdy cenniejsze niż 200 zł. I tyle w sumie

A jak mówiłem mu że nie ma znaku to powiedział, że trzeba sie rozglądać że z innej strony był znak i trzeba sie poskarżyć właścicielowi drogi (w tym
@Speeedy: na ten chodnik można wjechać z innej strony - która też jest zawsze zastawiona.

Ogólnie historia jest taka, że jest tu mnóstwo traw i miał być kiedyś zrobiony parking tak jak zrobiły inne wspólnoty - bo na trawniku tylko gówna psie i tyle. No i wspólnota się oburzyła, przeciwstawiła i parkingu nie zrobili. Ludzie nie mają gdzie parkować, jak przyjeżdżam z pracy to nie ma miejsc żadnych. No i tak