Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Chcesz szybko schudnąć? Idź w góry

Wyjście #bielskobiala wapienica - koniec #wegierskagorka. 40 km w równe 9 h z przerwami na zdjęcia, picie i jedzenie. Samego marszu 8 h i 15 minut. 1800 metrów w górę i tak samo w dół. Trochę ludzi się minęło. Chciałem wejść z moją kobieta na #baraniagora ale uznaliśmy że to bez sensu już dzisiaj. Na pociąg przyszliśmy idealnie 10 minut przed przyjazdem. pociągu. Moja kobieta ani złego słowa nie powiedziała, także szacunek dla niej #gory #beskidy #beskidslaski #turystyka #wycieczka
s-o-s - Chcesz szybko schudnąć? Idź w góry 

Wyjście #bielskobiala wapienica - koniec...

źródło: comment_MhyiKRQ2aH6MfcT0XoWZg7WYtwW9jwus.jpg

Pobierz
  • 10
@s-o-s: 1800 w górę? gdzie tam jest takie przejście? Chyba, że o Tatry zahaczyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajna trasa w tych rejonach jest jeszcze pętla - Kozia, Szyndzielnia, Klimczok (Bielsko).
A z Wisły czarne kółko na Baranią
@s-o-s: no piękna trasa, zazdraszczam dystansu ;). Mój największy to jakiś rok temu ok. 25 km i też z Baranią Górą, ale to wyszło trochę przypadkiem, bo miał być inny szlak, a wyszedł taki i trochę zdychałem. Natomiast w zeszłą sobotę zrobiłem tak od niechcenia 20 km i to właściwie niechcący, bo uciekałem przed deszczem i z Dębowca uciekłem do Jaworza Nałęża ;). Myślę, że 30 km mógłbym dzisiaj zrobić bez
@maddict: Setka w górach w jeden dzień? przyjmując 6km/h jako dość szybkie tempo musisz iść przez 17h bez przerw żeby przejść 100km.
Osobiście max udało mi się przejść 84km w 17h (6-23).

Chciałbym zobaczyć trasę z czasem ze zdobywaniem szczytów gdzie w 24h robione jest 100km (da się ale raczej nie rekreacyjnie).