Wpis z mikrobloga

@Masterczulki: Mam #!$%@? 1060 plus, ogólnie spoko, ale nie jestem wymagającym użytkownikiem. Jedyny problem to laguje mi w zakladce z presetami w ACR. Mialem kiedys Wacoma bamboo coś tam, ale przez kosmiczne problemy ze sterownikami wywaliłem go na śmieci.
@Masterczulki: na jednej z grup zapytalam czy wybrać wacoma, czy huiona, to wszyscy pisali, ze huion jest super, w dodatku ta cena. A przeglądam stare tematy wykopu i tutaj rządzi wacom xD


@Akayari: Huiony ogolnie dzialaja i podobno coraz lepiej. Kiedys nie bylo ani przedstawiciela w PL wiec z gwara bylo roznie. Chinskie stery tez roznie dzialaly.

Wacom jest nr 1. Istnieje juz szmat czasu. Mam swoj tablet chyba 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loczyn: ale powiem ci szczerze @loczyn, że tak jak @tryb_graficzny nie jestem wymagająca. W zasadzie jestem nadal początkująca, a niewiele pracuję graficznie, bo nie mam tyle czasu.
Dlatego zastanawiam się nad chińczykiem. Na pewno zmienię go za kilka lat, więc chyba przetestuję huion'a.
@Akayari: Decyzja koncowa nalezy do Ciebie, niechcialbym pozniej zebys myslala „kuhwa ten loczyn mi polecil teraz placze” xD

Sprawdz tylko poziomy nacisku, opinie i czy ktos sie nie pulta do sterownikow.
@Akayari pisz do polskiego dystrybutora #huion który pomoże Ci dobrać sprzęt do wymagań :-D
Z gwarancją żadnych problemów nie ma + widziałam, że teraz wyszły jakieś modele pod Androida (ʘʘ)