•  

  Witajcie Mirki i Mirabelki.

  Jesteśmy kanałem na YouTube, na którym znajdują się wywiady z polskimi przedsiębiorcami.
  Obecnie w mediach dominuje narracja wszechobecnego sukcesu, a mało kto mówi o porażkach i popełnianych błędach. A że to na błędach uczymy się najwięcej, to lepiej jest uczyć się na cudzych zamiast swoich. Dlatego stworzyliśmy na kanale nową serię, w której przedsiębiorcy pod płaszczem anonimowości opowiadają o najtrudniejszych historiach, z jakimi przyszło im się mierzyć.

  Link do pierwszego odcinka Serii X

  #biznes #nauka #pieniadze #seriax #przygodyprzedsiebiorcow

  •  

   @przygodyprzedsiebiorcow: Bardzo fajne. Jako lekki paranoik co prowadzi firme mam nadzieje tylko ze nie robisz w chuja i koles nie jest podstawiony xD. Bo szczerze mowiac to wali ogolniki ktore wymyslilby zwykly copywriter. Nie podaje konkretnych przykladow i historii ze swojego zycia (oprocz pobicia).
   Wolaj do nastepnych.

  •  

   @nie_programista_20k: Dziękujemy za twój komentarz, dzięki niemu będziemy mogli ulepszać kolejne odcinki :) Postaramy się aby w następnych odcinkach konkretnych przykładów było więcej. Niestety nie zawsze jest to możliwe bo opowiadana historia potrafi być na tyle unikalna, że osoby w niej uczestniczące mogą zidentyfikować gościa.

  •  

   @przygodyprzedsiebiorcow: Bez przesady z ta unikalnoscia ;). Mogl powiedziec cos wiecej co mowi i co potem robi ten prezes banku (na pewno prezes czy chodzi o dyrektora wiekszego oddzialu). Mogl powiedziec w jaki sposob ta jego zaufana osoba powoli przejmowala kontrole w firmie, bo jest to ogromny ogolnik. Wszystko to co powiedzial juz raczej wie kazda osoba ktora kilka lat prowadzi biznes a raczej do takich osob kierujesz swoj content.
   Rozumiem ze to pierwszy odcinek, bohater ma sporo przemyslen zyciowych - to tez fajne. Licze na wiecej opisow konkretnych mechanizmow i procesow ktore robia osoby i instytucje ktore chca nam zaszkodzic - zeby je rozpoznac i przed nimi sie ustrzec.

Gorące dyskusje ostatnie 12h