Wpis z mikrobloga

@Brobot: Z ludzikami to nie za bardzo mieli wybór.
@Zmorka: Mam chyba 5 dużych czołgów i z 8 małych. Niektóre małe są świetne. Trochę mają jeszcze do poprawienia i nie chodzi o jakość, ale pomysły na konstrukcje. Choć trzeba przyznać, że jest lepiej niż było parę lat temu. Zmieniają krytyczne klocki na lepsze, ale dramatycznie słabe punkty dalej mają. I o nich wiedzą, bo dają zapasowy klocek 4x4 czyli to
@Zmorka: Z dużych SU-85, Tiger II, Cheiftain, Maus i jakiś zapomniany sprzed kilku lat, ale już w częściach. Miał inną konstrukcję, bo wanna była z dużych kawałków. Jeszcze jakiś pojazd terenowy, ale to nie mający odpowiednika w rzeczywistości. Całkiem możliwe, że były jeszcze jakieś, ale to musiałbym posprawdzać. I kilka zestawów niewojskowych.
Mają też fajne samoloty. Po złożeniu wyglądają bardzo przyzwoicie.
@Polanin: właśnie słyszałam dużo dobrych opinii o samolotach, ale najpierw tanki potem zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°) u nas z czołgów to PzKpfw 38(t), pantera (wot), mauerbrecher, rudy i hetzer. W zasadzie chyba za bardzo nie mam się do czego przyczepić, ale no ja np nie mam żadnego porównania z lego.
W zasadzie chyba za bardzo nie mam się do czego przyczepić, ale no ja np nie mam żadnego porównania z lego.


@Zmorka: Powiedziałbym, że Cobi ma dość specyficzne podejście do tematu. To na pewno zestawy na półkę i jako takie się sprawdzają. Mają dużo nietypowych klocków i nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych, żeby ładnie wyglądały. Samolotów nie budowałem, ale jak oglądałem to jest tam podobnie. Dla mnie zbudowanie i postawienie na półkę trochę
@Polanin: dzięki za rozjaśnienie sytuacji. Właśnie może tu pies pogrzebany, że u mnie one tylko stoją i "wyglądają". W takim razie i ja mam nadzieję, że trwałość pójdzie w parze z kreatywnością i będziemy mogli mieć jeszcze więcej radochy przy składaniu! :)