Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  No cóż, wygląda na to że skończył się projekt Koalicji Europejskiej, Kukiza i Konfederacji a został nam jeden hegemon na miarę węgierskiego Fideszu, który będzie nas ruchał w dupę tak jak nikt nas jeszcze nie wyruchał.

  Teraz rozzuchwaleni przekupywaniem wyborców dokręcą jeszcze bardziej śrubę i ustawią kurs na Grecję. Nie wierzę w to co się dzieję.

  #wybory #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #gorzkiezale pokaż całość

  GFY

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Chyba nie zasnę. Jaką trzeba być amebą umyslową żeby być dymany w dupę od 89 roku i dalej glosowac na tych samych ludzi. POPiS znowu górą bo ciemnogród ma klapki na oczach jak koń. Około 36 procent Polaków poszło na wybory (nawet nie połowa Polaków) mogę się założyć że 3/4 z nich to starzy ludzie którzy informacje czerpią albo z TVP albo z TVN. Czas chyba stąd wyjeżdżać bo ja na ich emerytury robić nie będę. KURWA MAĆ!!!! #wybory pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Szkoda, że mimo kolejnej porażki te wszystkie Korwiny, Mentzeny i inne Berkowicze nie dadzą sobie spokoju i nie odejdą. Mam tylko nadzieję, że nie będą przeszkadzać jedynej wolnorynkowej opcji jaką jest pan dr hab. Robert Gwiazdowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #korwin #polskafairplay #gwiazdowski #wybory

  odpowiedzi (24)