Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szkoda że niektórzy twierdzą że to zarzutka bo wiele bym dał żeby była.

I dzięki wszystkim mirkom za chęć pomocy, chodziło o to że szukałem radcy prawnego u mnie w mieście...

Byłem dziś u prawnika, powiedział mi że złoży zażalenie na to pismo. Musi wziąć jakiegoś aplikanta z tamtych okolic który zrobi zdjęcia akt. Najprościej byłoby wskazać po aktach tego drugiego typa, żeby mnie na tym poziomie sprawy wykreślili i zajęli się tamtym.

Tylko skoro ona podała niby mój pesel we wniosku to znaczy że pewnie nie ma danych tego gościa. I że w aktach też pewnie tamtego peselu nie ma, no bo by się chyba skapnęła przy składaniu wniosku że jakiś inny ten pesel.

To że baba podała mój pesel może chyba wynikać z tego, że znała tylko nazwisko i adres tego gościa, a pesel podali jej po złożeniu wniosku chyba w sądzie. I na tym etapie mógł być błąd i najlepiej jak na tym by się zakończyło.
    Chciał też ode mnie zaświadczenie o zameldowaniu, zdjęcia z żoną z okresu kiedy tamta niby zaciążyła i weekendów, i listy obecności z roboty. To chyba w razie jak by trzeba było się bronić.

Jeśli nie, to z tego co zrozumiałem dojdzie do rozprawy. No mam nadzieje że wtedy już będzie prosto wykazać że nie mam nic wspólnego ze sprawą, no i że będą te badania DNA i będą wzięte pod uwagę.

Co do płatności. No termin jest natychmiastowy z tego co zrozumiałem więc niby mam płacić te 500. A jak nie to komornik, ew mówił że jakoś niby moge wysłać ale wpisać że do zwrotu będzie?? ale nie mam nic zamiaru wysyłać bo wiem że ta baba i tak nie odda.
    #wychowajjakswoje
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozowypasek Kobietki, wracam z weekendu u mamy, a mój niebieski pasek ma podrapane plecy i brzuch. Twierdzi, że się podrapał przez sen. Czy to mogą być ślady po kobiecych paznokciach?

odpowiedzi (83)

Mumia księżniczki Xin Zhui. Kobieta zmarła w 163 roku przed naszą erą w Chinach. Jedna z najlepiej zachowanych mumii i ciał po śmierci (skóra wilgotna, mięśnie i stawy elastyczne). Mumia wyglądała o wiele lepiej pierwotnie, bo po otwarciu sarkofagu tlen zaczął robić swoje.

"Pomimo upływu 2000 tysięcy lat jej ciało zachowało się bardzo dobrze. Skóra jest ciągle wilgotna i miękka a mięśnie i stawy elastyczne. Świetnie zachowały się włosy i rzęsy a także organy wewnętrzne i krew w żyłach. Po wyjęciu z beztlenowego środowiska sarkofagu, dopływ tlenu natychmiast spowodował uszkodzenia mumii i jej obecny stan nie odzwierciedla pierwotnego wyglądu. Tak czy inaczej kiedy specjaliści medycyny sądowej przeprowadzili autopsję, ku swemu zdumieniu stwierdzili, że poziom dekompozycji jest podobny do ciał osób nieżyjących od kilku tygodni.

W żyłach Xin Zhui stwierdzono zakrzepy krwi co pozwoliło zdiagnozować rozległy zawał jako przyczynę śmierci. Xin Zhiu cierpiała przy tym na wiele innych schorzeń takich jak otyłość (otyłosć wywołała zwyrodnienie kręgosłupa), cukrzyca, wysokie cisnienie krwi, wysoki cholesterol, kamienie żółciowe, miała także poważnie uszkodzoną wątrobę. Stwierdzono także, że jej system pokarmowy skolonizowany był przez tesiemca i inne pasożyty. W jelitach i żołądku naukowcy odnaleźli 138 pestek melona, strawienie pestek melona zajmuje około godzinę a więc nasza królowa na kilkadziesiąt minut przed śmiercią zajadała się melonem."

Artykuł

#starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #gruparatowaniapoziomu #fotohistoria #archeologia #nfsw #medycyna #myrmekochoria
    pokaż całość

odpowiedzi (37)