Wpis z mikrobloga

#holandia takie wychowane spoleczenstwo... poszedlem do parku, usiadlem na lawce, wyjalem bulke, i nagle cap i nie ma bulki. PAtrze a to jakis pies mi wyrwa z reki, no i merda ogonem i hihihih hahaha #!$%@? mu kanapke... no tia... poczekalem, pies odszedl sobie. za 2-3 minuty wyjalem druga bulke, upewnilem sie ze psa nie ma. i jem bulke sobie patrze na jezioro... a tu nagle jeb i czuje straszny bol, pies mi #!$%@? w reke w ktorej trzymalem bulke. patrze na reke no krwawi, ruszac ruszam palcem ok... krzycze do wlascicieli tego psa, zeby zabrali do odemnie , zero reakcji, krzycze ponownie i mowie ze wlasnie mnie ugryzl, zero reakcji, pytam sie czy mam zadzwonic po paly zeby im wylumaczyli zeby zabrac psa.. no to glupia #!$%@? cos ogarnela sie, i podeszla za minute pytac sie z czym mam problem. stwierdzila ze to ja przeciez jej psa karmilem, i teraz mi sie cos nie podoba. wytlumaczylmem jej jak to bylo, ale gowniara mowi ze i dont kieeer.. sweet 16teen taka.. i pytam sie to jak ty dont kier, to moze zadzwonic po policje zeby ci wytlumaczyli ,a ta ze spoko zebym dzownil. no to wyjalem telefon i dzownie, ta to widzi, i mowi ze no nie nie dzwon na policje..ja mowie przeciez sama chcialas to dzownie. a ta #!$%@? zaczyna #!$%@? z psami, ja mowie no czekaj teraz to juz dzownie na paly wiec nie uciekaj tylko poczekaj i ide za nia. jej przydupas cos tam zaczal swirowaqc uga buga cos tam gestykulowal ale na dobra sprawe malo go rozumialem. policjanta przez tel mowi mi : i co chce zebysmy z tym zrobili ? mamy psa uspic ? ja mowie whoa ..#!$%@? jakie usypianie psa, po prostu przyjedzcie i wlepcia mandat ze trzyma psa bez smyczy i kaganca, w miejscu jest jest napsiane ZAKAZ PSOW , znak stal 5 m obok. i tyle, to moze sie nauczy.. Laska cos sie chyba zreflektowala ze juz skonczyly sie chyab heheszki i dzwoni do matki i mowi zebym z jej matka gadal... a ta matka ze ojej panie zloty zlituj sie ona mloda glupiotka ma dopiero 16 lat ,a piesekno jak to piesek poczul miensko i dlatemu tak.. ja mowie kobieto ten pies mnie najmniej #!$%@? z was wszystkich i ja do niego nic nie mam, ale co ona tu z nim robi bez smyczy to raz, i dlaczego nawet w ogole nie pilnuje co ten pies tu robi, jak by #!$%@? dla 4-5 latka kanapke z reki tak wyrwala to by reki nie bylo. i ta jej #madki mowi ze przesadzam i zebym sie wyluzowal. bagietmaster mowi ze moge sobie jej dane zapisac w razie gdyby mi palec odpadl i bym poniosl koszta to zeby mi oni to splacili xD mowie do jej matki zeby mi dane do siebie zostawila, a ta mi mowi ze to przesada i chyba mnie #!$%@?... stwierdzilem ze to mnie juz mnie za duzo nerwow kosztuje ,wiec im powiedzilem zeby mi #!$%@? z oczu.. #!$%@? kultura.. nie mam nic do #psy , ale #!$%@? niektorzy ludzie chyba ich nie powinni miec skoro nie umieja sie z nimi obchodzic. KToregos dnia jakiemus dzieciakow reke #!$%@? i co tez powie zeby sie wyluzowal ? typowe holendry sa typowe, wyluzowani sa tylko do momentu jak to innemu sie krzywda dzieje, ale sprobj na odwrot zrobic i zobaczysz ze juz tacy wyluzowani nie sa... ehh starczy #gorzkiezale ide woda utleniona oczyscic
  • 28
Moze wygladales jak bezdomny? Oczywiscie na policje i wez jej dane. Potem poszukaj kogos kto wie jak dalej reagowac, np poszukaj polskiego prawnika.

Ale wydaje mi sie ze sytuacja nie miala miejsca i to tylko halucynacje po wszczyknieciu marihuaen, wklej zdiecie to poszukam wieczorem co mozesz dalej robic.

Wszystkie psy maja czipa
@Mileniusz: 8 lat tu mieszkam i to mi wystarczy zeby rozumiec ze nie ma co sie bic z wiatrakami.. bo nawet JESLI #!$%@? .. postawie kropke nad i, to i tak oni tego nie skumaja a bedzie to niewymierne do poniesionych kosztow i tyle. jak debil to debil, nie nauczysz go nic. ta #!$%@? byla uposledzona i jej matka tez, na #!$%@? ja karac jak juz ma taka corke.. to wystarczy
@oink_oink mieszkam w Holandii długo już, jako poszkodowany nikt by ci nic nie przeciągal. Jeśli pracujesz to takie ugruzienie może prowadzić do infekcji, nie wiesz czy pies był szczepiony czy nie, etc, teraz jesteś w dupie bo ci się nie chciało dalej tego ciągnąć
@Mileniusz: dokladnie sie z Toba zgadzam. teraz to juz moge tylko na mirko napisac i wsio, bo juz i tak nic nie zrobisz z tym,. JAkby mi faktycznie tam jakies uszkodzenie zrobilo na tej dloni to bym moze inaczej podczas a tak to tylko zadrapanie, nie ma co ich edukowac skoro i tak sa glupi i nic nie naucza sie z tego. ja za bardzo to przezywam, i to wlasnie jest
@jaktrwogatonawykop: poczekaj chwile, ty chcesz mi w czyms pomoc czy teraz chcesz mnie poobrazac sobie ? zreszta nie wazne.. widze ze ty juz wiesz o mnie wiecej niz ja sam o sobie ? no ja co zreszta myslalem.. ponarzekac na holenderskich debili na portalu ze smiesznymi obrazkami liczac na jakies hehehe wsparcie ;)