Wpis z mikrobloga

Mając 20 lat wierzyłem jeszcze w feministyczną propagandę o miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Że seks to tylko z osobą którą kochasz. Wyobraźcie sobie, że miałem dwie okazje na mityczne seksy i dwa razy odpuściłem. Z obydwiema dziewczynami spotykałem się jakiś czas, ale nic do nich nie czułem. Dwie płodne 17 latki. Jedna z nich była niepokalana. Nie miałem serca jej wykorzystać i zostawić, bo nic więcej by z tego nie wynikło. Co mi z tego przyszło? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zaraz dobiję do 22lvla. Ostatnio nawet mój kolega się ze mnie śmiał. Przecież w oczach kobiet ja nie stałem nawet obok mężczyzny. Tyle jest to warte. Powinni mnie publicznie wychłostać pętem parówek.
Wyjścia są trzy.
Umrę jako prawik
Pójdę na tindera chociaż równie dobrze można się zniżyć do poziomu div
Przyjdzie mi wyjadać resztki po #chad Julki szukające dobrego faceta i miłości. Nie. To chyba wolę umrzeć.
Wyjście dodatkowe: @BloodyMassacre26 przygarnie mnie i moje prawictwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż, śmierć chyba nie jest taka zła.
#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #tinder #seks #zwiazki #pytaniedorozowychpaskow #milosc
  • 27
@GreatMajster: Skup się na sobie. Zajmij sportem, naucz grać na jakimś instrumencie, czytaj książki. Ogólnie się rozwijaj. Polecam rower. Jazda wydziela dużo endorfin. Poprawisz kondycję, schudniesz, wyrzeźbisz d00pkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważne żeby coś ze sobą robić. Nie siedzieć w domu i czekać że coś się zmieni samo z siebie.
@Kapsel3k: Czy ja wiem, on pisze wszystko w opozycji do przegrywu: Tj lubi małych, wzrost nie gra różnicy, chodzenie do div jest złe, czystość to najlepsze co można podarować, kobiety uciśnione. Wszystko na przekór
@Kapsel3k: miałem tinder 2014-2016 i teraz mam od paru msc. 99% dziewczyn jest tam, żeby z kimś wyjść/poznać się/szuka chłopaka, ale na wykopie to myślicie, że z każdą się ustawicie na sex od razu na 1 spotkaniu xD
@DinaKaliente: Widzisz to jest złożone zagadnienie. W zasadzie to mi to nie przeszkadza. Nie czuje się gorszy w żaden sposób ani mniej wartościowy. (końcówka wpisu jest czysto humorystyczna jbc) Ale czasem daje o sobie znać ta społeczna presja. Wszechobecny seks. Ogólnie przyjęło się że prawictwo jest czymś złym w przeciwieństwie do dziewictwa ( ͡° ʖ̯ ͡°) czymś wstydliwym. Prawictwo - ofiara losu. Na pewno są osoby które