Wpis z mikrobloga

A więc dziś stałem się mężczyzną za pośrednictwem divy z roksy, wyglądało to mniej więcej tak:

Najpierw przeszukałem ogłoszenia, te które mi się podobały sprawdzałem na garso, padło na pannę 350zł/h 26 lat, czarne włosy, fajne ciało. Dzwonię, byłem trochę zestresowany ale panna to wyczuła i powiedziała żebym wyluzował i że będzie fajnie. Umówiłem się, podała mi adres. Jadę pod klatką musiałem jeszcze raz zadzwonić, aby otrzymać numer mieszkania, trochę się bałem, że spotkam kogoś na klatce i zobaczy, że wchodzę do mieszkania w którym przyjmuje owa diva, na szczęście nikogo nie spotkałem, pukam do drzwi, otwierają się, wchodzę, a za drzwiami stała panna 9/10 w seksownej bieliźnie, jak zobaczyłem jej tyłeczek, stwierdziłem, że muszę zostać, mogę go porównać do tyłka Dani Daniels, serio. Laska skasowała mnie z góry, powiedziała, że z pierwszymi klientami zawsze tak robi. Dostałem polecenie aby iść się odświeżyć, więc tak zrobiłem, wziąłem prysznic, wytarłem się, założyłem gacie na tyłek biorę rzeczy (portfel i telefon schowałem pomiędzy ciuchy w razie czego,żeby nie było ich widać) i wychodzę z łazienki przed pokojem z zamkniętymi drzwiami stała panna, dostałem erekcji na jej widok, otwiera drzwi w których było duże łóżko, łapie mnie za rękę i mówi:
No to chodź Adasiu. Zapraszam na morenkę. Tu jest morenka - burdel na morenkę. Morenka "sweet night" po angielsku słodka noc. Zapraszam cię Adasiu, czekaj kotka wygonię psik, psik, psik. Chodź Adasiu zapraszam do pokoju. Chodź Adasiu zapraszam. Tutaj uprawiam seks o zobacz Adasiu ja dymam, czekaj zamknę drzwi. Poczekaj zamknę Adasiu drzwi już Adasiu będę mówiła. O zabacz Adasiu ja klientów rucham zaraz ci pokażę o już. Adasiu zobacz ja tak klientów rucham o. Zobacz Adasiu ja z klientami seks uprawiam. Ja seks uprawiam z klientami. Klienci z klientami seks. Mnie klienci dmuchają. Jeszcze dobra. Zobacz co tu pisze Adaś. Ruchanie r u ch a n i e. Seks, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?ć, od tyłu. Tutaj pisze #!$%@?ć, sperma, #!$%@?, podpaski, cycki, dupa, sperma, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?, sperma, okres, cipka. I tu pisze lizać cipkę, do buzi, bzykać. I tu adasiu o. SPERMA. #!$%@? narysowany. Jesteśmy na morence - w burdelu na morence na morence w burdelu na morence na morence. O tu Adasiu o - sprema s p e r m a sperma. Tutaj jeszcze seks, ruchanie, #!$%@?, #!$%@?, sperma, okres.
No i wtedy pytam ją: To twój pokój jest, tak?

To mój pokój, ta. O tu zobacz. Tutaj mam dwa telewizory zobacz. Dwa telewizowy, plazme. No nagrywaj Adasiu, nagrywaj. Plazme mam. O tutaj mam Seagal'a, Van Damme'a. Van Damme wali z obrotu, a Seagal łamie kości. "Siła rażenia". A tutaj mam plazme zoba plazme Funai, plazma Funai Funai. I tutaj mam zobacz Adasiu o. I tutaj mam SONY taki zwykły SONY. Nagrywaj SONY telewizor SONY SONY i oglądam Van Damme'a i Seagal'a. Bo Jean-Claude Van Damme wali z obrotu, a Steven Seagal łamie kości. I Jean-Claude Van Damme, Seagal i Van Damme, dobra.

#divyzwykopem #roksa #przegryw #wygryw #oswiadczenie #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #heheszki
  • 27