Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio mam straszne parcie na bycie związku, więc zacząłem się umawiać...
Będąc młodym szczylem odnosiłem wrażenie, że tzw dbanie o siebie jest dla kobiet bardzo ważne, tymczasem ostatnio spotykam same zaniedbane kobiety. Czy to jest kwestia ich świadomości, że nie muszą się starać? Najbardziej śmieszy mnie ich opinia na temat wyglądu innych facetów choć one same wyglądają jak maszkarady. Podam przykład z życia, spotykałem się z pewną dziewczyną, która urodą nie grzeszyła, nie była tragiczna ale do gwiazdy wiele jej brakowało. Ja będąc już bliżej 30 nie zważałem na to bo dobrze się dogadywałem a na opinie ludzi mam #!$%@?. Pewnego dnia pokazywała mi chłopaków z portali randkowych i się z nich śmiała, nie mówiła mi dokładnie o co chodzi ale domyśliłem się, że chodziło o wygląd, jakie to było żałosne...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: no to czyli wlasnie nie masz szacunku do każdego czlowieka cp wynika z twojej odpowiedzi. Wiem tyle co napisales. Wysmiewam to ze ktos kogos wysmiewa. WTF ona taka zla a ty juz taki super? Nie chcesz kogos to nie i nara ale nie dorabiaj do tego jakiejs wymyslonej ideologii jaki ty to jestes dobry i szlachetny