Wpis z mikrobloga

Przypominam, ze wedlug danych wiecej pedofilow jet wsrod nauczycieli.


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: widzę że absolutnie nie zrozumiałeś o co jest najbardziej bulwersujące w tym filmie. To spieszę z wyjaśnieniem:
1. Instytucja, ukrywa przypadki pedofilii, przekupuje ofiary i ukrywa zboczeńców. Zamiast się od nich odciąć i potępić, chroni ich, zapewnia im wygodne życie i starość, nie ponoszą kary za swoje czyny często mają nadal możliwości do popełnania zbrodni.
2. Przez świadomość takiej ochrony, pozycję
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: nie wiem czy wiesz ale protestanci to tez chrześcijanie ale to tym gorzej że katolików jest mniej niż protestantów a przypadków molestowania więcej (w sumie nic dziwnego bo pastor może mieć żonę) - znaczy tylko jakie to jest bagno pełne gówna:

Sąd Najwyższy w Pensylwanii opublikował raport, w którym opisuje przypadki molestowania seksualnego w tamtejszym Kościele katolickim. Na liście znalazło się ponad 300 duchownych, a pokrzywdzonych dzieci jest ponad tysiąc.
mowisz kosciol ma problem a ja mowie

, ze pojedyncze przypadki. Tak samo nauczyciele sa pedofilami ale nikt nie mowi nauczyciele tylko ten zwyrodnialec


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem albo jesteś tępy albo nie chcesz zrozumieć że różnica pomiędzy klerem a nauczycielami jest taka ze pedagogów skazanych za pedofilię wsadza się do więzienia i odsuwa od pracy z dziećmi natomiast księży przenosi się do innej parafii a sprawę