•  

#nba
    Chciałbym zacząć oglądać mecze, ale jestem totalnie zielony w temqcie i nie wiem gdzie i jak zacząć, co ogarnąć żeby ogólnie ogarnąć temat? Jakieś rady?

•  

@Czarizard: na nba.com League Pass, canal plus ma większość play-offs i niektóre mecze z sezonu regularnego, na reddicie na nbastreams są darmowe streamy w wysokiej jakości

•  

@Czarizard: reddit- nba streams lub jesli masz mozliwosc to DAZN za 15€ masz abonament miesieczny lub NBA league Pass. To z tych mobilnych i internetowych rzeczy ktore moge Ci polecic.

+: no_one6
    •  

@Czarizard: fajną opcją żeby poczytać fajne artykuły w języku polskim żeby zaznajomić się z ligą jest szostygracz.pl, koszt abonamentu to 15 zł.

•  

@Czarizard: ja sie wciagnalem spowrotem po parunastu latach przerwy przez Podcast Specjalny. Fajnie komentuja biezace sytuacje w lidze. Dzieki nim znowu z zapartym tchem playoffy ogladam. Polecam bardzo!

•  

@Czarizard: Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum mojeenbiej.org
      Chcesz zacząć oglądać mecze? Super! Tylko pewnie masz oczy te same od urodzenia, które niestety po 2-3 meczach ci się rozpierdolą więc musisz wydłubać gałki i zamontować silikonowe protezy za 9000 dolarów, do tego soczewki z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące czas oglądania, tętno oraz poziom chuja starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko pogorszenia wzroku. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o kibicowaniu i głównym błędem większości początkujących jest wpierdolenie się w Boston albo trust the process. Jeżeli chcesz oglądać do 2-3 meczy to wystarczy Ci zwykły telewizor ale jeżeli 5 meczy i więcej to potrzebujesz już telewizora COMBAT z czeczeńskiego uranu i łzami niemowlaka, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański programista w krzemowej dolinie pisze na nim kod więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I MECZE NBA BĘDZIE MOŻNA OGLĄDAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UMYJĄ TELEWIZOR W WANNIE

hehe pamiętacie Jordan96 lebronkoza jak byliśmy w '99 na zlocie pilotów do telewizora w Kielcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!!
      Całe zycie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

+: Poldaz
    •  

@Czarizard: niewiele tych meczy zostalo Ci do obejrzenia w tym sezonie ¯\_(ツ)_/¯

•  

Komentarz usunięty przez autora