Wpis z mikrobloga

Doczekałem się, sprzęt zebrany :D Można zacząć trenować na 100%.

Dzisiaj poszedł test haków typu monolift, box squat 1rm, no i poszło łatwe 285kg, ale błędów kilka było więc więcej nie próbowałem, bo potrzebuję trochę doświadczenia, obycia z tymi hakami. Bo z nich ściągając źle sztangę, zły jest cały przysiad, tutaj trzeba idealnie się ustawić, nabrać powietrze i wygenerować napięcie już przed ściągnięciem sztangi, bo inaczej nie da się już tego poprawić.
Kiedyś robiłem ~260kg w box squat co dało mi 300kg w zwykłym siadzie. Ciekawe jak to teraz będzie wyglądało, w najbliższych tygodniach sprawdzę 1RM w normalnym siadzie.

Do tego Texas squat bar...KONIEC tyrania łokci/barków przy siadzie, gdyż można złapać jeszcze szerzej, bo ta sztanga ma 244cm długości (zwykła ma 220cm). Do tego jest bardzo sztywna, co jest ogromnym plusem przy siadzie w moim stylu, to znaczy wolnym zejściu i braku wybijania z dołu (sztanga która się wygina/sprężynuje może pomóc gdy schodzimy bardzo szybko i odbijamy się na dole)

A potem kolej przyszła na Reverse hypers :) No cóż, sprzęt mam szczerze mówiąc licze na dodanie kilkudziesięciu kg to wyników w najbliższych miesiącach, czas pokaże.

#strongaf #silownia #pokazforme #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Doczekałem się, sprzęt zebrany :D Można zacząć trenować na 100%. 

Dz...
  • 8