Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zagrajmy w rosyjską ruletkę. Co 5 plus głaszcze pieska. Jak się nie boisz, to zapraszamy do gry.
    #ruletka #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (18)

Krótka piłka Mirki. Za tydzień jest dzień ojca. Wszędzie jak zawsze cisza, gdy był dzień matki w radiu już zaczynały się reklamy i audycje na ten temat, więc ode mnie dwie rzeczy:

- 25% na cały asortyment w moim sklepie z rękodziełem do końca tygodnia (wystarczy wpisać kupon "dzień ojca") Może jakiś ojczulek będzie zadowolony z niebanalnego prezentu :)
    - #rozdajo breloka o wartości 40zł wśród plusujących (biorę pod uwagę wszystkich i tak żadna zielonka się nie trafi xD)

Losowanie jeszcze dzisiaj, żeby paczka zdążyła dojść. Mam nadzieję, że trafi w ojcowskie ręce, albo wygrany okłamie mnie że właśnie tam trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czym się zajmuję chyba wiecie, ale gdyby jednak nie - w komentarzu gif prezentujące niektóre moje prace.

Miłego i powodzenia :)

#rozkminkrzaka #rozdajo #dzienojca #gownowpis #500plusnachorybrelok #taktoswieci
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

Witam szanowne grono Mirków i Mirabelek. Jako, że właśnie stuknął rok od momentu gdy stwierdziłem, że skoro trochę tu już siedzę to wypadałoby założyć konto. Z tej okazji organizuję małe #rozdajo wykonanej własnoręcznie przeze mnie dioramy xD, która prezentuje tę o to perłę architektury.

Zwycięzcę rozlosuję z plusujących.
    Warunki są dwa:
    1. Niech wpis uzyska chociaż z 50 plusów
    2. Ktoś mi wytłumaczy jak używać tego czegoś do losowania na mirko, bo nigdy tego nie robiłem.

#paweljumper #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (43)