Gorące dyskusje ostatnie 12h

#wybory ja pierdole, wstałem i jestem w innej Polsce xD, Polacy jest3ecie nic nie warci, oby Morawiecki opodatkował wam powietrze. #polityka

odpowiedzi (34)

A powiedzcie mi na kogo tu glosowac:
    PiS - szkoda strzepic ryja

Wiosna - to taka sama populistyczna partia, rozdawanie i trzymanie koryta

Konfederacja - ja wiem ze kazdy tu chce zmian ale do chuja pana nie mozna przegiac w druga strone. Zbior ludzi o totalnie roznych pogladach, bez zadnego konkretnego celu, debil na debilu. Jeden pierdoli tylko o kościółku, drugi o tym jaka zajebista jest wolnosc i niech kazdy bedzie wolny ale tak wolny jak on chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem - no ci to chociaz maja jakas idee, jakis pomysl. Pomysl totalnie chujowy i nierealny ale szanuje za jasne poglady bo przynajmniej wiadomo czego oni chca

PO vel Koalicja - mielismy, typowa partia zeby dalej siorbac z koryta ale chociaz nierozpierdalaja kraju bo wiedza ze by nie mieli z czego siorbac i nie robia katolibanu

No i na kogo wy mi powiedzcie mam glosowac? Czlowiek mlody, pracujacy, wyksztlacony, z pomyslami na biznes, chcacy normalnie zyc w spokoju? Pierdolenie ze nikt nie chodzi na wybory. A po co ja mam tam pojsc? Oddac nie wazny glos ktory bedzie na rowni z glosami w ktorych ludzie deycydujacy o losach kraju nie potrafia postawic X w krateczce?

Zbysiu Stonoga moze i najebany, ale powiedzial szczerze i dobitnie wszystko o ludziach w tym kraju. Chyba trzeba zrobic wykopefekt i go wyciagnac za to historyczne przemowienie.

#wybory #polityka
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

Średnia prostytutka jest wierna przez noc za 800 ziko, Polacy są wierni za 500 zł miesięcznie xD xD Taki obraz wasz polaki.

#wybory #4konserwy #neuropa #stonoga #kukle #zalesie

odpowiedzi (60)