Wpis z mikrobloga

Neuropa zakopuje praktycznie każda informacje na temat ustawy 447 i roszczeń Żydowskich.
Spam, informacja nieprawdziwa itp.
Niezależnie od źródła. Czy jest to jakiś portal z żółtymi napisami, portal prawicy portal, wirtualna polska czy jemu podobny.

Sytuacja jest ciężka i ważna. Możliwe że losy ojczyzny właśnie tu i teraz się dzieją.
To zagraża Polsce w sposób znaczny i niespotykany od 30 lat.

Tak więc pytam #neuropa
Dlaczego w obliczu tak ważnej sprawy zakopujecie? Jesteście ignorantami? Zakopujecie żeby dupa piekła prawakow czy może jesteście zwykłymi zdrajcami? A może ja o czymś nie wiem i nie ma się czego bać?

#neuropa #polityka #4konserwy
  • 77
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: ja nadal nie rozumiem jak wewnętrzne prawo stanów ma na nas jakikolwiek wpływ.

Jeżeli chodzi o to, ze ma to spowodować jakieś działania faktyczne urzędników USA to ja ich póki co nie widzę i o nich nie słyszę. Poza tym od załatwiania takich spraw są służby dyplomatyczne a nie Michalkiewicz z banda kuców
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser Prosiłbym ze swojej strony o jakieś poważne opracowanie, czym jest druk senacki 447. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, nie jest to żadna ustawa.

Mogę się oczywiście mylić co do charakteru tego dokumentu.
  • Odpowiedz
  • 12
@Maliszak @ZaplutyKarzelReakcji Act 447 ma taką moc że USA mogą wpływać na państwa typu Polska. Trzeba być naiwnym myśląc że nic się nie stanie jeżeli w USA lobby żydowskie jest bardzo silne. Na tyle silne że przylatuje ważna osoba z USA na konferencję o Iranie i gada o restytucji mienia.
@nexetpl w jakim ty świecie żyjesz?
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser:

Act 447 ma taką moc że USA mogą wpływać na państwa typu Polska.

ewidentnie nie czytałeś tej ustawy ( ͡ ͜ʖ ͡) ACT 447 dotyczy raportu dla Kongresu z działań różnych państw w tym US na rzecz zwrotu tego mienia. Act mówi tyle, że w przeciągu 18 miesięcy Kongres ma dostac raport. i tyle mówi ta ustawa

sam jestem przeciwko zwrotowi mienia bezspadkowego dla organizacji
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: to ustawa nadaje te „moc” czy są to działania faktyczne? Bo nie rozumiem jak można protestować przeciwko czemuś co nie ma mocy prawnej w naszym kraju.

Większy sens miałby protest przeciwko działaniom USA. Natomiast nie widzę tych działań. Gdzie USA zażądały jakiegoś zwrotu mienia?
  • Odpowiedz
  • 3
@stefan8800 słyszałeś. Piłeś, nie pisz. Mnie przekonali.
Idę spać spokojnie. Przeziez zewnętrzne prawo nie może wpływać na Polskę.
Czy możesz palić marihuanę w Polsce? Nie... A Polacy w NL tak... I widzisz? Bez wpływu
  • Odpowiedz
  • 5
@Duze_piwo strachy na Lachy? Bo? Wytłumacz proszę dlaczego to wg Ciebie strachu na Lachy. @ZaplutyKarzelReakcji USA jeszcze nie zarzadaly. Jednak ustami swoich przedstawicieli sugerują że należy to zrobić. Masz natomiast jakieś dane ze nie zarządzają, że nie prowadzi się takich rozmów. Co wczoraj chciał odwalic Izrael z grupą roboczą?
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: to skoro nie zażądały to przeciwko czemu te protesty? Czemu one maja służyć? Od głupich wypowiedzi polityków są służby dyplomatyczne. Nie h MSWiA reaguje jeżeli uzna to za zasadne.

Ustaliliśmy już, ze 447 nie ma żadnej mocy prawnej a USA nie podjęło żadnych działań do odzyskania mienia bezspadkowego. Nie wysnulo żadnego zadania. Rzekomo ma dopiero to zrobić.

Po co wiec te protesty?
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Chyba lepiej protestować przed faktem niż po, prawda? A na ten moment jedno jest jasne, że zarówno nasz wielce umiłowany sojusznik zza oceanu mówi publicznie o potrzebie spłacenia przez Polskę tych roszczeń a Izrael od 2 lat prowadzi kampanię oczerniania Polski żeby zrobić podatny grunt dla opinii publicznej. Bardzo dobrze, że ten marsz 11 maja się odbył
  • Odpowiedz
Po co były czarne marsze skoro PiS nie miał zamiaru zmienić prawa aborcyjnego co zapowiadał sam milosciwy Kaczyński?


@Holenderski_Ser: przecież wtedy sami pluliście na czarne marsze, a wtedy projekt ustawy zakazującej aborcji faktycznie był w sejmie.
  • Odpowiedz