Wpis z mikrobloga

Stypiarz Jachimek to klasyczny przykład kończącego się eldorado dla internetowych patusiaków- wszyscy jak jeden mąż myśleli, że będą ciągnąć hajs z dzieciaków, wszyscy jak jeden mąż myśleli, że to wszystko będzie trwało wiecznie(a przynajmniej dostatecznie długo żeby napchać kieszenie gotówką na długi czas), wszyscy myśleli, że są niezniszczalni i nie do #!$%@?, ale fakty są inne i zderzenie z rzeczywistością będzie bolesne.
Do tego każdy z nich uważał, że jest taką personą na polskiej scenie yt, że sam będzie mógł ciągnąć swój wózeczek... Mniej youtuberów- więcej chleba, ale przecież 50% ludzi oglądało ich ze względu na konflikty i zażartą walkę o każdą złotówkę od widzów. Już Wam nawet psiaki nie były potrzebne bo co to nie Wy... A psiaki same chciały biznesy rozkręcać i tak się wszystko rozmyło.
Jak się raz do rzeki bycia patusem wejdzie to potem trudno jest z niej wyjść- już zawsze będą mieć łatkę internetowych debili, ludzi pozbawionych resztek honoru, gotowych za trzy złote zrobić praktycznie wszystko. Jak się w gównie ubabrali to ciężko będzie się doczyścić.
A teraz co robić? Do roboty ciężko bo nieprzyzwyczajeni, a nawet jak by chcieli to większość pracodawców pokaże im środkowy palec.
Shoty trzeba usuwać, ale jak to zrobić ojej, ojej...
Przegraliście sobie życie chłopcy, przegraliście je na własne życzenie- przez pajacowanie, przez babranie się w szambie, przez pokazanie, że zrobienie z siebie internetowej szmaty to dla Was nic wielkiego, a znudzona widownia chciała więcej i więcej, a tutaj ani pomysłów, ani chęci. Przecież skoro siedziałem i #!$%@?łem na drugiego, a hajs leciał strumieniem to nie muszę nic zmieniać prawda??
Za parę lat może ludzie zapomną(chociaż mało kto zapomni takie sranie do wiadra, odpięcia od rzeczywistości czy wielkie złamanie wielkiego wojownika), może wtedy dostaniecie jakąś pracę w biurze, ale na razie to budka na parkingu to maks na co możecie liczyć. Bo o pracy za nawet 3k to zapomnijcie, a przecież jak się zarabiało po kilka-kilkanaście tysięcy to za najniższą ciężko będzie żyć prawda??( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czas na ból dupy, na pisemka, na wybielanie się(ja to nie byłem zły- to on był ten co bił matkę!!!), na udawanki kolejne- nie żal mi ani jednego z Was. Sami na to zapracowaliście i patrzeć na to skomlenie będzie bardzo miło( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS: Fame MMA pewnie też o Was w końcu zapomni bo moda minie i stawiam dolary przeciwko orzechom, że im dalej w las tym bardziej w pro będą szli niż w patusiarnie.

#danielmagical #rafonix #malyszofficial #patostreamy #jachimek #rafatus #gural #baobab
  • 2