Wpis z mikrobloga

@Owieczek: To, że kiedyś coś było zaskakujące, ale miało do tego podstawy fabularne, aktualnie rzeczy są zaskakujące, ale brak im jakiegoś zagłębienia w historii, tylko tyle by widza zaskoczyć. Jak snajper Euron z 4 odcinka.
@Owieczek: Co do Danuty mógłbym się zgodzić, choć jak dla mnie nadal za szybko. Zawsze była ukazywana jako osoba, która ma "miłosierdzie", ale ma i trochę z tyrana w sobie, ale jak wspomniałem, dla mnie jeden odcinek przeobrażenia w świra to trochę za krótko. Kolejna sprawa, że w sumie to nie było żadne zaskoczenie, po dialogach z 4 odcinka można było jasno wywnioskować, że zeświruje. Oglądałem wczoraj ten odcinek i jak
@Owieczek: Jeszcze dokończę, sam scenariusz mógł zostać poprowadzony trochę inaczej, by jej ześwirowanie miało jakiś zapalnik. Przykładowo w 4 odcinku nie ginie Rhaegal, tylko jest krótka bitwa, po której nie ma większych konsekwencji, w 5 odcinku dochodzi do normalnej bitwy, tam przykładowo traci jednego smoka, nie wiem, ktoś z ważniejszych jej postaci zostaje zabity, albo Cersei robi w mieście coś, co spowoduje u niej frustrację, a tak mamy widowisko, w którym
@Fortyk: Taaa, to ci sami widzowie co grozili HBO że nie będą oglądać serialu po ścięciu Neda?
Fajny z ciebie widz. Czytasz przecieki żeby sobie wyrobić opinie przed seansem a potem ją jeszcze prostujesz w zależności o oceny na IMDB. Książki też kupujesz, takie z ładną okładką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)