Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ej mirki bedzie ktoa zainteresowany zestawieniem? chcielismy zdrapki na #wesele
  #wykopskubietotalizatora

  odpowiedzi (131)

 • avatar

  #dziendobry wykop!

  Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pierwszą w naszej historii przedpremierę kodu rabatowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) W związku z tym mamy dla Was pewne wyzwanie:

  Kod to ILECHCESZ. Na start ma 300 użyć. Za dodatkowe plusy zwiększamy liczbę użyć, więc przy 1000 plusów będzie 1000 użyć itd. Kod obniża wartość zamówienia o 20%.

  Powodzenia ʕ•ᴥ•ʔ

  #pizzaportal #promocja #kodyrabatowe #cebuladeals #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Jaka była najbardziej popieprzona rzecz jaką w życiu zrobiliście? Bo ja pożyczyłem człowiekowi którego znam tylko z internetu i nie widziałem go na oczy 2300 zł.
  Jeden z naszych z #przegryw pojechał do UK poprawić los swój i swojego rodzeństwa. Tylko zrobił to tak bardzo po krawędzi. Jednak zabrakło tego łutu szczęścia i został za granicą bez kasy, roboty i pokoju. A zainwestował w ten wyjazd swoje ostatnie oszczędności. Znamy się już długo z przegrywowych discordów i mówię mu, że ja mam oszczędności to mogę mu pożyczyć. Chciałem żeby mu się udało i był do przodu a nie w plecy. Życie i tak go jebało motzno. Musiałem go trochę przekonywać żeby przyjął tę pożyczkę. W końcu się zgodził.
  I wiecie co? I dzisiaj przyszedł przelew zwrotny z całą kasą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #czujedobrzeczlowiek
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

Advertisement