Wpis z mikrobloga

Niektórzy gadają, że Brytyjczycy chcą wywalić Polaków z kraju, dlatego zagłosowali na #brexit. A tu miła niespodzianka, bo inżynier spawalnictwa z pracy sam chce mnie poprowadzić za rączkę jak ogarnąć pobyt stały, z kolei kierownik dopytuje, kiedy w końcu to załatwię i podaje mi wszystkie newsy z tym związane na papierze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że to pewnie jednorazowy przypadek, ale aż się miło na serduszku robi. XD

#pracbaza #uk
Pobierz
źródło: comment_CZHpvdYudps41lL4IMtK0f4EowetEDCT.jpg
  • 20
niekoniecznie. Jakiś główny szefo od Wetherspoona nawołuje za brexitem


@Silvervend: po pierwsze, większość, po drugie - osobiste przekonania szefów są często inne niż oczekiwania biznesu.
Pracowałam kiedyś dla Sun - oni to dopiero nawoływali do Brexitu, ale nie przeszkadzało im to zatrudniać imigrantów :)
po pierwsze, większość, po drugie - osobiste przekonania szefów są często inne niż oczekiwania biznesu.

Pracowałam kiedyś dla Sun - oni to dopiero nawoływali do Brexitu, ale nie przeszkadzało im to zatrudniać imigrantów :)


@asique: to się nazywa hipokryzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórzy gadają, że Brytyjczycy chcą wywalić Polaków z kraju


@Silvervend: Jeżeli nie jesteś jakimś ostrym patusem to jesteś lubiany przez normalnych ludzi. 12 lat tutaj siedzę i nigdy nie spotkałem się z jakąkolwiek dyskryminacją. Najwięcej takich opinii piszą Polacy w Polsce xDDD. Nie wiem czy to ból dupy, ale nawet na śmiesznym wykopie cały czas masz komenty że 99% emigracji to patologia i wszyscy nami gardzą. Beka. Poza tym, brak Polaków
@Silvervend: nie taki odosobniony, zaraz po referendum w zwykłej fabryce, w której wtedy pracowałem, wszystkie info dotyczace brexitu były wywieszone w gablocie i przetłumaczone na pięć języków.
Od razu dementowali wszystkie plotki i informowali pracowników o najważniejszych newsach, oferowali też pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności
@asique mówiłaś wcześniej o właścicielach biznesów, to podałem przykład, który pokazuje inną sytuację.

@Stryjekmod no ja się spotkałem z dyskryminacją. Raz nawet zostałem nazwany "wschodnio-europejskim niewolnikiem" przez czarnego kierownika.

@iroos no to fajen. Ja mówię o swojej sytuacji, która jest bardziej osobista, bo nikt mi nie wywiesza kwiatów, tylko robi to specjalnie dla mnie.
mówiłaś wcześniej o właścicielach biznesów, to podałem przykład, który pokazuje inną sytuację.


@Silvervend: tak samo i ja mogę podać Ci przykład właścicieli nieszczęśliwych z powodu Brexitu - chociażby i moja firma, w której pracują ludzie z rożnych krajów Unii + mają także biura w innych krajach.
Albo właścicielka domu perfumeryjnego, która miała ułatwiony import / export do Francji/Korei/Hiszpanii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silvervend: Czy masz czasami uczucie, że jednak jakiegoś elementu nie pospawałeś prawidłowo ? Duża odpowiedzialność takie silniki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie mnie budziłyby nocne koszmary.

@Ya_Abbas: myślę, że są też ludzie którzy sprawdzają to co zespawal xd