Wpis z mikrobloga

Hejka mirki i mirabelki! Ja oraz moja serdeczna przyjaciółka @nudlewpudle chcialybysmy zaprosić was do zapoznania się z nasza stronka: https://www.facebook.com/biomemy/ Jak sama nazwa wskazuje są to bio memy-przedstawiamy problemy i pomysły o to jak można zadbać o środowisko w lekkiej, memowej formie i krótkich ale i treściwych opisach. Wszystkie lajki milutki widziane
PS jeśli macie jakieś pytania dotyczące tego tematu zapraszam na pv, wiadomości na peju czy do @nudlewpudle na wszystko postaramy się odpowiedzieć. #srodowisko #biologia #memy #heheszki #recykling
Pobierz kamaszek - Hejka mirki i mirabelki! Ja oraz moja serdeczna przyjaciółka @nudlewpudle ...
źródło: comment_XQ28EBpd3O0yYEdeFMQWSWCUdfXtqvFv.jpg
  • 5
@kamaszek: Inicjatywa naprawdę zacna i zgadzam się z jej ideą w 100%, ale te obrazki niekoniecznie mają szanse na jakiekolwiek przebicie się. Proponuję wrzucić 1, czy 2 na mirko z zapytaniem o ocenę tutejszych.

Jaki macie pomysł na ten fp? To mają być memy "kradzione", czy tworzone przez was?

Na fb jest bardzo ciężko się wybić i niestety to widać po waszej stronce.
@PreczzGlowna Kradzionych jest naprawdę mało i w miarę możliwości je wrzucamy, bo wydaje mi się, że są atrakcyjniejsze ale głównie są tworzone przez nas. Zebranie jakiejś puli na start trochę trwało, dlatego mamy też starsze formaty.
Co do wybicia się, nie zależy nam, żeby być jakimś najwięcej lajkowanym fp, bardziej chodzi o uświadamianie w przystępny sposób i samą zabawę wymyślania i dzielenia się