•  

Zgłosiliście mój post. Dlaczego? Czy to nie prawda, że 8 lat rządów PO i pedofilii nie rozliczyli w kościele? A teraz dojdą do władzy i co zrobią ? Zapewne wejdą z tymi "wyżej postawionymi" w jakieś układy, bo kościół to dość mocna instytucja.

Filmy nie są złe. Zły jest odbiór ludzi i propaganda, że wszyscy księża = zdemoralizowani pedofile. Problem pedofilii i pederastii w kościele jest i trzeba go tępić. Niestety my w Polsce mamy dwie opcje przewrażliwionych ludzi

1.Ci, co bronią całego kościoła i zboczeńców za wszelką cenę
    2.Ci, co wszystkich wrzucają do jednego wora, walczą nie z samym problemem dewiantów, ale z całym kościołem i religią

Ja chciałbym silnych rządów ludzi z podobnym systemem wartości co ja, dla których religia jest na tyle ważna, że wezmą za mordę pedofilii z kościoła i wsadzą ich do więzień, a gejów z niego usuną.

#4konserwy #neuropa #kosciol #katolicyzm #pedofilia #bekazlewactwa

•  

wezmą za mordę pedofilii z kościoła i wsadzą ich do więzień, a gejów z niego usuną.

@Wilczek03: Jak będą ustalać kto jest gejem? Planujesz jakieś ankiety czy może będziesz wysyłać anonimowych testerów?

+: Brzozq
    •  

@Tajch: Przecież księża wiedzą, którzy z nich mają homoseksualne zapędy i nawzajem dotykają się tu i ówdzie. W seminariach też niezłe rzeczy się podobno dzieją.

Tak w ogóle, to dla mnie celibat to chory wymysł. W każdym innym odłamie chrześcijaństwa pastor może mieć dzieci i nie ma takiego zgorszenia.

•  
      M......k

0

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Wilczek03:

Ja chciałbym silnych rządów

to się nigdy dobrze nie kończy.

•  

@Maliszak: @Maliszak: Aha, czyli homoseksualizm w kościele ok? XD

•  

@shiromaru: No nie wiem. U was na lewicy to na pewno, na prawicy monarchię były praworządne. Nie mówię o despotii, ale monarchiach konstytucyjnych.

•  

Przecież księża wiedzą, którzy z nich mają homoseksualne zapędy

@Wilczek03: Jak dasz im możliwość takiego dowolnego zgłaszania, to okaże się, że homoseksualne zapędy mają ci niewygodni i nielubiani :)

•  

@Tajch: Jak masz dowody, to gość leci. Nie masz dowodów, to nie. Chyba tak samo działa prawo w Polsce, prawda? Zasada domniemanej niewinności np, mówi ci to coś ? Jak komuś udowodnisz, że dochodziło między nim i drugim gościem do aktów homoseksualnych, to leci z Kościoła. Nie udowodnisz - gościa nie można ruszyć. Trudne ?

•  

@Wilczek03: żadna debata na ten temat nie istnieje niestety. Co jest powodem? Dokładnie to co napisałeś. Dwie grupy zaopatrzonych w swoich przywódców baranów.

Lewica która twierdzi, że każdy ksiądz to pedofil i środowisko pisu gdzie każdy uważa, że problem pedofili w kk nie istnieje.

•  

@Wilczek03:

No nie wiem. U was na lewicy to na pewno, na prawicy monarchię były praworządne. Nie mówię o despotii, ale monarchiach konstytucyjnych.

Monarchie konstytucyjne to silne rządy? Przecież to nic innego jak liberalna demokracja z figurantem w koronie, któremu wszyscy obywatele fundują luksusowe życie w zamian za "bycie twarzą" państwa.

•  

@shiromaru: To zacznij odróżniać Monarchię Konstytucyjną od Monarchii Parlamentarnej (demokracja), to pogadamy XD

•  

Jak komuś udowodnisz, że dochodziło między nim i drugim gościem do aktów homoseksualnych, to leci z Kościoła.

@Wilczek03: No dobra, a co rozumiesz przez "udowodnione"? Wystarczą zeznania czy może konieczne są nagrania albo obdukcja?

•  

@Tajch: Nie można być tak głupim...Proszę, powiedz, że żartujesz. Nie wiesz na czym polegają "dowody" ?

•  

@Wilczek03:

i pederastii
      nie pomyliło ci się coś?

•  

@Formbi

Pederastia (stgr. παῖς chłopiec + stgr. ἐραστής – w przekładzie Witwickiego: miłośnik) – termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych mężczyzn lub młodzieńców

Nie, dlaczego? :)

•  

@Wilczek03: no czemu niby geje są problemem?

•  

@Formbi: Geje w kościele nie są problemem?

Czyli ty chcesz narzucać zasady panujące w kościele i religii? Skoro biblia tego zabrania, wedle wierzeń Bóg potępia i zasady są jasne, to dlaczego nie karać księży gejów usunięciem z kościoła?

A mięsożercę by z jakiegoś wegańskiego kółka nie wyrzucili ?

•  

@Formbi: nie na pewno, ale czy nie jest tak, ze ksiunc nie moze byc gejem? Bo przepisy nie pozwalaja?

•  

@Wilczek03: my bad, pomyliłem ustroje.

Czy podasz mi w takim razie przykład kraju, w którym monarchia konstytucyjna była na tyle

silnymi rządami
      , że nie przeistoczyła się samoistnie lub na drodze rewolucji "zadowolonych podanych żyjących w dostatku i wcale nie gnębionych przez władcę/oligarchów" w monarchię parlamentarną/republikę/demokrację lub w druga stronę, w ustrój totalitarny (faszyzm/dyktaturę/leninizm/stalinizm)?

•  

@shiromaru: Ale o co ty mnie prosisz? Każde imperium, każdy rząd upada i się kiedyś kończy. Nic nie trwa wiecznie. Natura ludzka nie jest idealna. Coś się kończy, coś zaczyna, a potem coś wraca. Ja na moje lata życia chciałbym ustroju monarchii konstytucyjnej na wzór Cesarstwa Niemieckiego lub Austro-Węgierskiego (mimo, że byli to nasi zaborcy, to mówię tu o USTROJU), a nie liberalnej demokracji, która prowadzi naszą cywilizację nad przepaść.

W dzisiejszch czasach tylko materializm,hedonizm i brak jakichkolwiek wartości, co prowadzi do zwiększonej kontroli rządu nad obywatelami. Łatwiej steruje się głupim, który w nic nie wierzy, na niczym mu nie zależy, niż kimś z charakterem. I tu demokracja sprawdza się idealnie jako pełna kontrola nad ogłupionymi.

Natomiast twarde rządy rozumiem jako takie, gdzie są przyjęte zasady, które zbudowały naszą cywilizację, praworządność stoi na pierwszym miejscu, a propagowane są takie wartości jak rodzina,naród,autorytet,wolność,własność,sprawiedliwość,edukacja,praca

To mój pogląd i mam prawo taki mieć, a nikt nie ma prawa nazywać mnie "debilem" za to, że mam inne ideały.

•  

Ale o co ty mnie prosisz? Każde imperium, każdy rząd upada i się kiedyś kończy. Nic nie trwa wiecznie. Natura ludzka nie jest idealna. Coś się kończy, coś zaczyna, a potem coś wraca.

@Wilczek03: tak, odra ostatnio, bo prawactwo sobi uroiło, że szczepionki to zuo, a debile ich słuchają.

tylko zamordystyczne monarchie nie wracają, jak już sie uda pozbyć tego raka. To się nazywa postęp

•  

@Wilczek03: Pytam, bo nie wiem. Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć tylko uznajesz pytanie za głupie to być może cały Twój pomysł jest głupi?
      Więc pytam - co uznasz za dowód homoseksualizmu księdza? I kto ma to oceniać? Powołasz bolszewicką radę do oceny kleru? A co z tymi bi?

•  

@Tajch: Bi to też zboczenie.

Jak gościa nagrasz, zrobisz zdjęcie, przyłapie go kilka osób, no kurwa, nie wiem. Aż tak mało myślący jesteś?

•  

@Wilczek03:

Więc zwiększoną kontrolę nad obywatelami uważasz za coś złego, a jednocześnie postulujesz o silne rządy? To się nie klei. Silne rządy z definicji mają olbrzymią kontrolę nad obywatelami i nie potrzebują do tego ogłupiania - wystarczy brutalna siła, czasem wspomagana ślepą wiarą w boskie pochodzenie władzy.

Piszesz:

W dzisiejszch czasach tylko materializm,hedonizm i brak jakichkolwiek wartości, co prowadzi do zwiększonej kontroli rządu nad obywatelami.

A tymczasem to właśnie wartości takie jak wolność równość i braterstwo od dawna już stanowią filary reform liberalnych. To są trzy rzeczy, których we wszystkich monarchiach niestety brakowało.

Łatwiej steruje się głupim, który w nic nie wierzy, na niczym mu nie zależy, niż kimś z charakterem.

Wręcz przeciwnie - łatwiej steruje się głupim, który mocno wierzy - wiara była wielokrotnie przekuwana w agresję wobec innych narodów, religii, filozofii, mniejszości etnicznych/seksualnych. I tak jest do dzisiaj - przez dwa tysiące lat organizacja - biorąca swój początek od tego, który nauczał o miłości, wybaczaniu, skromności i tolerancji - gromadziła bogactwa, wpływy i władzę, podjudzała do konfliktów zbrojnych, prześladowała wszystkich, którzy ośmielili się wygłosić jakiekolwiek słowa krytyki lub głosiła poglądy będące w sprzeczności z doktryną, weszce część z tych dysydentów skazywała na śmierć przy aprobacie bogobojnego ludu. Spróbuj teraz namówić tych "ogłupionych hedonizmem i materializmem" do takich czynów i przekonaj się, kim łatwiej się manipuluje.

I tu demokracja sprawdza się idealnie jako pełna kontrola nad ogłupionymi.

Tego już nawet nie da się poważnie skomentować. Nie wiem, jaką gimnastykę umysłu trzeba zaangażować, aby najbardziej wolnościowy i pro-obywatelski ze znanych ustrojów w historii oskarżać o pełną kontrolę, a tymczasem gloryfikować "silne rządy" jako... wolnościowe?

Natomiast twarde rządy rozumiem jako takie, gdzie są przyjęte zasady, które zbudowały naszą cywilizację, praworządność stoi na pierwszym miejscu, a propagowane są takie wartości jak rodzina,naród,autorytet,wolność,własność,sprawiedliwość,edukacja,praca

Praworządność (choć nie wiem, jak ją tu rozumiesz) stoi również na pierwszym miejscu w ustroju demokratycznym. Rodzina i naród to raczej struktury społeczne, a nie wartości... Natomiast fakt, że stawiasz obok siebie autorytet i wolność jest dość zabawny - w ujęciu politycznym te dwa terminy są przeciwnościami. Sprawiedliwość, edukacja i praca to również wartości propagowane w liberalnej demokracji... zwłaszcza edukacja.

To mój pogląd i mam prawo taki mieć, a nikt nie ma prawa nazywać mnie "debilem" za to, że mam inne ideały.

Nazwanie kogoś debilem za poglądy nie jest ani miłe, ani specjalnie mądre. Ale nie możesz nikomu odbierać do tego prawa.

Gorące dyskusje ostatnie 12h