Wpis z mikrobloga

@VCO1: przeczytaj badania cambridge university. jak umiesz znalezc.
@Zarzadca: No tak, bo kazdy kto nie podziela twojego zdania pelikana napewno za swoje inne podjescie zarabia 60 groszy. 60 #!$%@? groszy, przy moich 20 euro za godzne pracy. wspolczuje ci prostatctwa cebulaczku:D
@Zarzadca: pogarda internetowego stworzenia ktore pewnie nawet nie widzialo cipki na oczy tak abrdzo mnie dotyka. moj mocodawca, wiesz ze po tym co piszeszmozna by cie ubezwlasnowlnic w szpitalu psychiatrycznym? mania przesladowcza jak #!$%@?.
@Pysznypasztet: tak jak lgbt maskuje swoja pedofilie. tak jak hollywood maskowalo swoje afery z pizzagate. tak jak wielu innych. nie mniej ejdnak, uwazam,z e na przestrzeni lat a glownie w czasie 2 wojny swiatowej KK byl mocna podpora przetrwania Polakow i panstwa, chodzby pomoc do obozow koncetracyjnych. i robienie z tego wielkiej afery, bo sie znalazlo 5 #!$%@? na 50 000 ksiezy, to taka troche tragikomedia.
@Pysznypasztet: mam dziecko. i co w zwiazku z tym? przeciez ono nie zostaje u ksiedza na herbatke, nie przebywam z nim. nie widze sytaucji w ktorej ksiadz ma szanse na molestwoanie mojego dziecka. Czesc biskupow chroni pedofilie?o Einsteinie. powiedziec ci ciekawostke? wiesz czm sie zajmowal byly papiez ratzinger w KK? ano przypadkami pedofili, myslsiz ze to rpzyapadek ze wybrali go na papieza? nie. on zazadal bo za duzo wiedzial.
@srul2016: Jesli sad skaze pedofila (a sady mamy peowskie, chyba nie musze ci tego tluamczyc. wolne sady, demokracja, itd. wiec typowo lewica ktora nienawidzi kosciola) to arcybiskup go uniewinni? gosciu wyjdz z tego swiata ktory sobie wykreowales, i wyjdz na ulice
@Zarzadca nic ciekawego do pwoiedzenia nie masz, splywaj trolu
@Pysznypasztet NIe uwazam ze sa oni bezkarni. ale jesli juz jestesmy przy KK, to ciekaw jestem czemu nikt sie z was
@Pysznypasztet: watykan jest bezposrednim zwierzchnikiem Polskiego KK. czy oprocz pisania bzdur w intentach i wstawnai durnych memow, ktorys z was pisal pisma do biskupa? do rzymu? czy zrobiliscie cokowliek oporcz pajacowania tutaj i obrazani lduzi ktorzy maja inne zdanie? nie. sprawa sie toczy. bo jej sie dajecie toczyc, zaden z was nie podjal zadnych krokow w sprawie tej "siatki pedofilskiej" wiec o czym my mowimy?