Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kilka lat temu zarejestrowałem się jako dawca szpiku, bo chciałem zaimponować jednej dziewczynie co prowadziła rejestrację, a dwa dni temu otrzymałem takiego maila i jeszcze wczoraj telefon, że jest bardzo duża zgodność i mało czasu. Nie czuję się, żebym chciał być dawcą. Nawet za to nie otrzymuje się żadnych pieniędzy oprócz zwrotu kosztów. Co robić?

#dkms #krwiodawstwo

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (186)

Mirki taka sytuacja, 20 minut do ślubu kumpla, jestem w #olsztyn 250 km od domu. Ściągam w hotelu marynarkę z wieszaka i oniemiałem: nie wziąłem spodni od gajera. A miałem tylko krótkie spodenki na dupie. Przypominam, ze jest dzisiaj Boże Ciało. Różowa w 3 minuty znalazła sklep, który się specjalnie otworzył! Kupiłem cały super gajer i to za polowe tego co w Wawie. W Boże Ciało, pozdrawiam Was Mirki z Olsztyna, jest tutaj zajebiscie u Was! #oswiadczenie #prawdziwahistoria #takbylo pokaż całość

odpowiedzi (37)

Znajoma, która jakiś rok temu zwyzywała mnie od potencjalnych morderczyń, bo jestem za prawem do aborcji i rozmawiałyśmy o tabletce 48 po, którą ona traktuje jako środek wczesnoporonny, zagorzała katoliczka, komentująca mój ateizm i mieszkanie z niebieskimi bez ślubu itp. - znalazła pół roku temu chłopaka.
    Dzisiaj po napisaniu do mnie, przyjechała po moją starą receptę na tabletkę 48 po, bo im guma poszła.

The end.

#zwiazki #seks #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #katolicyzm #rozowepaski #niebieskiepaski i trochę #bekazkatoli
    pokaż całość

odpowiedzi (77)