Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros
Nie wiem co się ostatnio odwala z moim Smok Majesty + Smok TFV12 Prince. Kupuję w e-dymie grzałki 0,15ohm i już chyba trzecia z rzędu, która jest do wywalenia po krótkim czasie. Pierwsza przetrwała 3 tygodnie, druga z 2 tygodnie, trzecia równo 7 dni i już czuję mocną nutkę spalenizny, a wata jest bliżej czarnej niż białej. Wcześniej kupowałem 0,4ohm, ale nie mają w e-dymie w sprzedaży i trochę próżno mi szukać, a boję się że będzie to samo. Nie bawię się, nie umiem i nie mam czasu na robienie własnych grzałek. Fajczę Hipzz Freeze, z którymi wcześniej nie było problemów a bardzo mi smakują. Smok Majesty mi często proponuje obniżenie ohm do okolic 0,125 (za cholerę nie wiem czemu mi tyle proponuje) i muszę zatwierdzać że "nie, pozostań mi przy 0,15ohm".

Zaraz się okaże, że kolejne jeszcze krócej mi będą wytrzymywać. Co w tym wypadku zrobić?
  • 8
@Oszczer: Z grzałkami to loteria fakt, z tym że od sierpnia (kiedy kupiłem Majesty) to grzałki starczały mi na miesiąc do 1,5 miesiąca - nawet przy użyciu tych samych smaczków, które chmurzę sobie teraz. A potrafię chmurzyć (tak, kolejna niezmienna rzecz od sierpnia) z 8ml dziennie. Ostatnie trzy grzałki to normalnie katastrofa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rockydoggy: chłopie teraz robią te premixy na samej sukralozie jak wytrzyma grzałka fabryczna tydzień to jest dobrze a co do grzałek zawsze jest tak ze ta fabryczna jest lepszej jakości
@Reevder Czyli wychodzi na to, że skoro (przyjmijmy - od niedawna) robią je na takiej bazie, to już nie ma co liczyć na sensowny plan "nie mam czasu na robienie własnych grzałek i liquidów", jeśli chcę mieć grzałkę dłużej niż tydzień?
@Reevder Nigdy w vape'owaniu mnie nie interesowało robienie własnych grzałek, może jak znajdę czas to własne soczki - jednakże downgrade z miesięcznych grzałek do tygodniowych to dla mnie strzał w kolano i chęć powrotu do zwykłych papierosów (zwłaszcza jeśli mam wydawać z 60zł na miesiąc na same grzałki)