•  

  Apropos twierdzeń, że "edukacja seksualna" zapobiega pedofilii. Wręcz przeciwnie.

  Które dziecko prędzej zgodzi się ściągnąć majtki przed pedofilem? Normalne dziecko, które nic o tych sprawach nie wie, a rodzice mówili mu tylko, żeby nie rozmawiał z nieznajomymi i nikomu nie pokazywał siusiaka, czy dziecko postępowe, któremu na lekcjach "edukacji seksualnej" wytłumaczono, że dotykanie siusiaka jest przyjemne, normalne, każdy to robi i nie ma się czego wstydzić?

  Normalne dziecko przecież nie pójdzie do jakiejś piwnicy z obcym człowiekiem, bo będzie się bało, że go porwie, pobije, zabije, nie wie co się z nim stanie. Za to dziecko "wyedukowane" wie. Wie, o co chodzi temu człowiekowi, że ściągnie majtki i pomaca siusiaka, a to takie fajne, przyjemne i każdy to robi, no to czego tu się bać? Wręcz przeciwnie, samo będzie chciało spróbować, zwłaszcza kiedy ciągle w telewizji, w filmach, w internecie, każdy mówi, jaki to super jest ten seks, a kto nie ma seksu ten "przegryw". Wszyscy koledzy już to robili, a ty nie?

  Skoro dzieci gotowe są zaryzykować swoje zdrowie i zapalić papierosa, żeby popisać się przed rówieśnikami i poczuć się dorosłymi, to tym bardziej mogą zaryzykować francuza w gumie, od którego nikt jeszcze nie zachorował. Jak nie z dorosłym, to z kolegą czy koleżanką z klasy. A stąd już równia pochyła do nastoletnich ciąż, bo guma zresztą niepotrzebna, skoro w szkole mówili, że w razie czego aborcja też jest spoko.

  Ponadto, "edukacja seksualna" spowoduje również ogromny wzrost liczby przypadków prostytucji wśród nieletnich, kiedy tylko zorientują się, że za tego francuza w gumie mogą dostać grubą kasę. Albo zaszantażować nauczyciela czy księdza, dla lepszych ocen czy miliona w odszkodowaniu. Nawet nie muszą iść tak daleko, bo już za same zdjęcia czy filmiki zrobione w domu na golasa niejeden zboczeniec zapłaci. Który dzieciak nie chciałby mieć kupy forsy i zaszpanować w szkole czy internecie jakimś nowym smartfonem czy drogimi ubraniami?

  #pedofilia #4konserwy #lewackalogika #bekazlewactwa

Gorące dyskusje ostatnie 12h