Wpis z mikrobloga

Czy potrafi mi ktoś wyjaśnić dlaczego podczas pewnych meczów w Fifę 19 po prostu odbiera mi sterowanie piłkarzami, lagguje mega obraz i nie mam kompletnie wpływu na rozgrywkę? Mogę patrzeć jedynie co się wyprawia na ekranie, jakby nikt nie sterował moimi piłkarzami... Co ciekawe nie nalicza mi czasu za brak reakcji jakby miało to miejsce gdybym faktycznie nic nie klikał... Już wiele meczów musiałem tak po prostu zminimalizować bo nie byłem w stanie patrzeć jak przepierdzielam przez durną fifę.
Rzecz ma miejsce na PC.

#fut #fifa19
  • 5
@HyperX: @arko123: raz mi się tak zdarzyło, że komputer grał za mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy ładowaniu meczu gra złapała laga i później nie mogłem sterować zawodnikami. Muszę powiedzieć, że AI grało całkiem nieźle. Ja gdy gram mam często problemy z zagraniem z pierwszej piłki, bo zawodnicy nie reagują na moje polecenia i uparcie przyjmują piłkę. Komputer radził sobie z tym bardzo dobrze. Ogólnie gra
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@recc: u mnie zawodnicy stali w miejscu, a jak już mieli piłkę przy nodze to biegli dokładnie w drugim kierunku niż wciskałem na klawiaturze...