Gorące dyskusje ostatnie 12h

4 lata temu wrzuciłem na #github kawałek mojego dużego projektu: wydzieloną bibliotekę do prostych odpytań po HTTP za pomocą #esp8266 i #arduino. Codziennie korzystam z rozwiązań open-source do życia i pracy, więc stwierdziłem że mała kontrybucja nie zaszkodzi. Efekt? Nawet teraz, po takim czasie, raz na kilka miesięcy przychodzą takie maile. #czujedobrzeczlowiek

Pamiętajcie Mirki - korzystacie z open source, to dajcie też coś od siebie! Nigdy nie wiecie komu ułatwi to życie :)

#programowanie #opensource #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (41)

Mirki w słoiku z pępkiem siostrzeńca wyszła dziwna pleśń, jak to zatrzymać?

Siostra zatrzymała pępek na pamiątkę (takie wierzenia) i zalała octem. Natomiast na zakrętcewyszła taka dziwna pleśń. Istnieją jakieś środki żeby to zatrzymać? Jak wy konserwujecie stare pępki?

#pytanie #dzieci #grzyby #pamiatki

odpowiedzi (102)

no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP.

Wam pozostawiam kwestie czy mam wylosować dwóch zwyciezców czy może jeden mirek ma wygrać dwa bilety (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zapytacie mnie

Ciekawe skąd wziął na to pieniądzę

Zarejestrowałem się w usłudze Monese - tu instrukcja i dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji.

mirek @Wapniak zarejestrował się już z mojego kodu i odebrał swoje 15 funtów :))

Zaplusuj by wziąć udział, w nocy lub rano losowanie przez mirkolos
    ---
    Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 650 mirków którzy obserwują :)
    lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
    PS w niedzielę rano wysyłam dwa kody na darmową jazdę taksówką oraz hulajnogą :)

#film #kino
    pokaż całość

odpowiedzi (25)