Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mówisz, że nigdy nie paliłeś fajek - zaraz ktoś cię poczęstuje

Mówisz, że nigdy nie piłeś alko - to już ci polewają

Mówisz, że jeszcze nie jarałeś marychy - już ci skręcają

Mówisz, że nigdy nie ruchałeś - żadna nie popuści szpary

pokaż spoiler #przegryw #stulejacontent #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Mirki trzymajcie za mnie kciuki jadę dzisiaj walczyć i miłość życia. Jebać te atencjuszki z tindera i innych źródeł. Byłem z jednym różowym 4 lata, oboje popełniliśmy błędy, ale nie oddam tego tak łatwo ! Zajadę jej drogę jak będzie wracała z pracy, kupiłem kwiaty i ogarniam wycieczkę do ciepłych krajów, Będę jak jebany James Bond . O 17 będzie po całej akcji. Trzymajcie kciuki, raz się wygrywa.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #tinder #wygryw
    pokaż całość

odpowiedzi (90)

Krótka piłka Mirki. Za tydzień jest dzień ojca. Wszędzie jak zawsze cisza, gdy był dzień matki w radiu już zaczynały się reklamy i audycje na ten temat, więc ode mnie dwie rzeczy:

- 25% na cały asortyment w moim sklepie z rękodziełem do końca tygodnia (wystarczy wpisać kupon "dzień ojca") Może jakiś ojczulek będzie zadowolony z niebanalnego prezentu :)
    - #rozdajo breloka o wartości 40zł wśród plusujących (biorę pod uwagę wszystkich i tak żadna zielonka się nie trafi xD)

Losowanie jeszcze dzisiaj, żeby paczka zdążyła dojść. Mam nadzieję, że trafi w ojcowskie ręce, albo wygrany okłamie mnie że właśnie tam trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czym się zajmuję chyba wiecie, ale gdyby jednak nie - w komentarzu gif prezentujące niektóre moje prace.

Miłego i powodzenia :)

#rozkminkrzaka #rozdajo #dzienojca #gownowpis #500plusnachorybrelok #taktoswieci
    pokaż całość

odpowiedzi (32)