•  

  Powiedzcie mi Mircy, jak żyć w kraju i świecie, w którym z jednej strony brzydzisz się tym, co wyprawiają populiści i KK, ale z drugiej strony barykady masz od razu wszelkie możliwe odchyły AGDRTV+, które próbują wejść Ci na głowę w sferze publicznej. Strefa neutralna jest już tak mała, że praktycznie jeżeli nie jesteś za którąś ze stron, to z automatu popierasz dla nich tę drugą. Wiem z doświadczenia z rozmów z rodziną i znajomymi, że lepiej nie wygłaszać już żadnych swoich myśli i spostrzeżeń w tych kwestiach, bo zaraz ci zdecydowani zrobią z Ciebie katotaliba albo eurodegenerata w zależności, w jakim towarzystwie zaczniesz wygłaszać niepopoularne opinie. To samo jest na mirko. Szeroko pojęte prawactwo ściera się z lewactwem, a ludzie środka są szufladkowani na podstawie pierwszych słów, jakie wypowiedzą na jakiś temat. Czy istnieje jakiś sposób, aby móc swobodnie współistnieć w społeczeństwie tak podzielonym i zindoktrynowanym przez te dwa obozy?
  #polityka #kosciol #neuropa #4konserwy #polska #europa #swiat

  •  

   wszelkie możliwe odchyły AGDRTV+, które próbują wejść Ci na głowę w sferze publicznej

   @przekojot: jakieś przykłady tego wchodzenia na głowę? Bo póki co widzę tylko krzywdzący symetryzm.

   +: patool, M......k +11 innych
  •  

   @przekojot: Czyli jesteś tfu centrowcem?

  •  

   Czy istnieje jakiś sposób, aby móc swobodnie współistnieć w społeczeństwie tak podzielonym i zindoktrynowanym przez te dwa obozy?

   @przekojot: ... istnieje...

   pokaż spoiler ... odstawic mejstrim i zaczac myslec samodzielnie...

   Fajnie jest tez ogarnac sobie jakas ksiazke z psychologii o technikach manipulacji.

  •  

   @Lipathor: No jeżeli kilka kisscamów z całującymi się gejami nie jest dla Ciebie wchodzeniem na głowę, to nie wiem co jest.

  •  

   @przekojot: nie oglądam eurowizji, ale nawet jakbym oglądał, to nie, nie jest. Mają takie samo prawo się całować, jak każdy inny.

  •  

   masz od razu wszelkie możliwe odchyły AGDRTV+

   @przekojot: co XD

   +: M......k, Aster1981 +1 inny
  •  

   gejami nie jest dla Ciebie wchodzeniem na głowę, to nie wiem co jest.

   @przekojot: Na przykład to:

   - Wprowadzenie zakazu handlu w niedzielę
   - Ograniczenie antykoncepcji
   - Próby zakazu aborcji
   - art. 196 KK

  •  

   @przekojot: Jeżeli znajdujesz się w strefie neutralnej, zależy ci na interesie polskiego obywatela lub opowiadasz za wielowektorową polityka zagraniczną. Na bank jesteś ruskim agentem.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora wpisu

  •  

   @przekojot: A sorry, całująca się para w telewizorze, który mogę w dowolnym momencie wyłączyć, to wchodzenie na głowę, a nie jakieś tam ograniczanie handlu w niedzielę, czy też grzywny za dorysowanie tęczy do obrazu.

  •  

   @prawa_reka_sorosa: Jest to dokładnie to samo, ten sam terror ideologiczny.

  •  

   ten sam terror ideologiczny.

   @przekojot: Współczuję Ci, jeżeli uważasz ze pokazanie pary w tv, jest równomierne z wprowadzeniem prawa ograniczającego wolność ludzi.

   EOT z mojej strony.

  •  

   @przekojot: widzę uderzyłeś w stół xD
   zlecieli się błyskawicznie
   i wiedzą lepiej od ciebei czy czujesz się "terroryzowany ideologicznie" :DDDDD

  •  

   @TwojStaryToKorniszon: Najlepsze są te próby zrobienia ze mnie prawaka. No bo jak ktoś może gardzić kościołem i nie obsrać się na tęczowo z tego powodu. Zakute łby po obydwu stronach. Samo sedno tego wpisu.

  •  

   No bo jak ktoś może gardzić kościołem i nie obsrać się na tęczowo z tego powodu. Zakute łby po obydwu stronach. Samo sedno tego wpisu

   @przekojot: Porównujesz oglądanie dobrowolnego programu telewizyjnego, który można wyłączyć w dowolnym momencie (albo w ogóle go nie oglądać), do praw które ograniczają wolność, a za złamanie ich groza realne konsekwencja (wiezienie lub grzywna).

   Symetryzm jak nic. Obie grupy takie same.

  •  

   @prawa_reka_sorosa: Oceniłeś mnie. Napisałeś EOT. Ale nie możesz się pogodzić z tym, że nie będę bronił ani lewa ani prawa. Znieważanie symboli religijnych i państwowych chyba zawsze było wykroczeniem, ale nie interesowałem się tym, bo jako człowiek mający w to wyjebane nie mam potrzeby profanować niczyich symboli, dopóki nie są wpychane siłą w moją przestrzeń osobistą. A nie są lub przynajmniej do tej pory nie były. Na tej samej zasadzie nie mam ochoty podczas kibicowania polskiemu zespołowi muzycznemu w międzynarodowym konkursie być na siłę bombardowany ideologią lgbt. A to niestety ma miejsce od dobrych kilku lat. Każdy, kto to wczoraj oglądał, przyzna mi rację. Udawanie, że tak nie jest jest, jest cynicznym kłamstwem i obłudą najwyższych lotów.

  •  

   Jest to dokładnie to samo, ten sam terror ideologiczny.

   @przekojot:

   A nie są lub przynajmniej do tej pory nie były.
   zaraz zaraz chwila, konkordat z Watykanem nadający księżom uprzywielejowany status w tym finansowy, krzyże wiszące wszedzie gdzie się da, szkołach urzedach, parlamencie, 2 godziny religii tygodniowo w szkołach z dołączonym prezentem 1 mld zł na kościolna indoktrynację i dalszymi milionami z budżetu dla kleru, tysiące kościołów w Polsce, kapelani w wojsku, nawet w Urzędzie Skarbowym, ksiądz z kropidłem na każdej możliwej państwowej i lokalnej uroczystości, i prywatnych również w tym otwarciach sieciówek, przepisy o obrazie uczuć religijnych za co grozi 2 lata więzienia, pedofilskie siatki w kościele od lat chronione przez władze państwowe i ty to porownujesz z dwoma gejami których raz zobaczyeś w TV.
   Pięknie robisz kurve z logiki

  •  

   Znieważanie symboli religijnych i państwowych chyba zawsze było wykroczeniem

   @przekojot: No i to oznacza że są to dobre i potrzebne przepisy? Czemu ograniczasz mi prawo własności?

  •  

   @miejskismog: No i okej. Popieram w 100 procentach, co napisałeś. Kościół rozpanoszył się w Polsce niemiłosiernie. Można wypisać dziecko z religii, ale oni i tak będą brać pieniądze, o których piszesz. Co do krzyżyków. No pewnie wiszą w różnych miejscach. Tylko ja tych krzyżyków nawet nie dostrzegam, kiedy wchodzę do szkoły czy urzędu. Za to zoom na dwa jęzory wijące się w ustach dwojga mężczyzn transmitowany w godzinie szczytowej oglądalności jest dla mnie mega przegięciem. Musiałbyś chyba pokazać inscenizację ukrzyżowania Jezusa ze szczegółami anatomicznymi, żeby to przebić.

  •  

   @CynicznyMarksista: Ale czemu wg Ciebie jedynym sposobem na walkę ze skostniałymi przepisami i kulturowo-religijnymi naleciałościami jest szokowanie społeczeństwa takimi treściami? To tak jakbyś chciał obalić władzę autorytarną w kraju i zastąpić ją inną władzą autorytarną.

  •  

   No pewnie wiszą w różnych miejscach. Tylko ja tych krzyżyków nawet nie dostrzegam, kiedy wchodzę do szkoły czy urzędu. Za to zoom na dwa jęzory wijące się w ustach dwojga mężczyzn transmitowany w godzinie szczytowej oglądalności jest dla mnie mega przegięciem. Musiałbyś chyba pokazać inscenizację ukrzyżowania Jezusa ze szczegółami anatomicznymi, żeby to przebić.

   @przekojot: po prostu jesteś przyzwyczajony do tego że kościół jest wszędzie, to stąd sie bierze, a nie że "terror ideologiczny" jest ten sam jakoś obiektywnie, bo nie jest, to jak mrówke z dinozaurem porównywać.( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Na krzyże nie zwracasz uwagi ale zwracasz uwagę na gejów, to kwestia twojej percepcji, nie faktów, bo obiektywnie rzecz biorąc księży w TV jak sie modlą jest dużo więcej niż pary gejów

   +: kvvach, Qbs
  •  

   czemu wg Ciebie jedynym sposobem na walkę ze skostniałymi przepisami i kulturowo-religijnymi naleciałościami jest szokowanie społeczeństwa takimi treściami

   @przekojot: Nie twierdzę tak( ͡° ͜ʖ ͡°)

   To tak jakbyś chciał obalić władzę autorytarną w kraju i zastąpić ją inną władzą autorytarną.

   @przekojot: Bardzo nie lubię analogii, w tej analogii inna władza autorytarna to więcej wolności słowa?

  •  

   @przekojot: no spróbuj sobie wyobrazić jakby to było gdyby księzy zastąpić gejami i gdyby ten terror ideologiczny był naprawdę taki sam.
   Specjalne umowy z gejowskimi organizacjami, nadające gejom uprzywilejowany status, np działacze organizacji LGBT nie musza płacić normalncyh podatków, tęcza na ścianie w każdej szkole i urzędzie, każda oficjalna uroczystość sankcjonowan przez przedstawicieli LGBT, 2 godziny tygodniow lekcji o LGBT w szkole i 1 mld dla ich organizacji za to. Święta gejowskie wolne od pracy. Wtedy miałbyś symetrie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 lata więzienia za obraze uczuć gejowsko-lesbijskich
   a nie paru gejow w TV

  •  

   @miejskismog: Uwierz mi, że naprawdę jestem człowiekiem tolerancyjnym, dopóki coś nie narusza mojej strefy komfortu. Geje podobnie jak księża występują w programach tv i filmach od bardzo dawna. Pytanie tylko, co chcesz w nich pokazać. Ja po tych wczorajszych lizankach na eurowizji poczułem się zbrukany nie bardziej, niż gdyby ksiądz złożył mi ofertę seksualną. Dosłownie odechciało mi się jeść.

  •  

   @przekojot: no bo to jest kwestia przyzwyczajenia, ta strefa komfortu jest subiektywna, jak pisałem. Ale przede wszystkim wyobraź sobie analogiczny terror ideolligiczny ze strony LGBt jak napisałem wyzej, zrozumiesz o co mi chodzi. tyle z mojej strony( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @CynicznyMarksista: Obym nie dożył czasów, kiedy ktoś będzie mi serwował takie obrazki i nakazywał się z tego cieszyć. A z wpływów KK wypełzniemy i bez tego. Laicyzacja postępuje we wszystkich narodach. Dlaczego nas miałaby ominąć.

  •  

   @miejskismog: Rozumiem Cię. Zwracam tylko uwagę na to, że społeczeństwu nie potrzeba gejowskiej terapii szokowej, aby spokojnie poradzić sobie z KK. To już się dzieje.

  •  

   No jeżeli kilka kisscamów z całującymi się gejami nie jest dla Ciebie wchodzeniem na głowę, to nie wiem co jest.

   @przekojot: Wygląda na to, że ty jesteś problemem, a nie wszyscy dookoła

   dopóki coś nie narusza mojej strefy komfortu

   Czyli, że boisz się rzeczywistości? Obstawiam, że jesteś tym typem cżłowieka który nie miałby problemu z fajnymi, całującymi się lesbijkami ale geje to już fujka

   +: Qbs
  •  

   Obstawiam, że jesteś tym typem cżłowieka który

   @kobiaszu: Uwielbiam, gdy ktoś zaczyna walkę na argumenty postawieniem hipotezy z dupy. Od razu wiem, że mam do czynienia z idiotą i nie muszę się już produkować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo z okazji dnia matki

  Zwycięzca zostanie ogłoszony w niedzielę o godzinie 21.00

  Do wygrania:

  KAREN LOW Pure Blanc dla #niebieskipasek
  JOHAN B Rich Delice dla #rozowypasek

  Wysyłka na nasz koszt.

  #promocja z okazji dnia matki:

  Woda perfumowana JOHAN B Rich Delice w cenie 49zł zamiast 229zł
  Oferta z ograniczeniem ilościowym - 10 sztuk.

  Kod rabatowy ze zniżką jest ważny maksymalnie do poniedziałku - 27.05.2019
  kod: mama

  Zapraszamy na adnan.pl

  #zielonki też biorą udział!

  Powodzenia!

  #perfumy #niebieskiepaski #rozowepaski #adnan #sklepyinternetowe #zakupy #zadarmo #prezent #cebuladeals #kodyrabatowe #mirkolos
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP. 

  W czwartek zrobiłem identyczne, mirkowi @Niepiotr już kupiłem bilety i odebrał

  Warunki:
  1. zaplusuj wpis
  2. przeczytaj cały wpis

  Skąd mam na to pięniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zarejestrowałem się w usłudze Monese dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji. 

  Poniżej instrukcja:

  Monese (konkurencja Revoluta) daje za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele do poczytania na ich stronie ale największa jest taka, że otrzymujemy darmową kartę no i te pieniądze jako bonus za rejestrację.

  Kolejność jest taka:
  1. Rejestracja konta, podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2tygodnie).
  Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)
  ważne by podczas rejestracji podać kod który podam przez prywatną wiadomość by nie łamać regulaminu
  2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem)

  3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
  4. Wpada bonus 15 funtów.

  To specjalna promocja okresowa by przyciągnąć nowych użytkowników, do końca maja trzeba tylko zarejestrować konto i spokojnie czekać na kartę i dostaniecie 15 funtów (specjalnie ich zapytałem ;-)

  PS Obserwowanie mnie podawja szanse na wygraną (fajna opcja na mirkolos :P)

  Aplikacje: Monese: Google Play | Monese AppStore

  ---
  PS Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 700 mirków którzy obserwują :) 
  lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. 

  #film #kino
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Błagam mireczki szybko pomocy, jechałem sb rowerkiem w deszczu i obejzalem sie do tylu zeby bratu cos powiedziec i wyjebalem sue w kraweznik... prawą nogą na chodnik chcialem wychamowac ale laczek mi sie"nawinol" za piete... i za chuja nie wiem jak go zdjąć uciska strasznie, jechalem z nim tak 4 km... tylko nie chce go rozcinac, nogi też, śmieszki... jak nie wiesz to up

  #heheszki #pasta pokaż całość

  odpowiedzi (38)