•  

Kto według widzów #tvn winien jest ataku na ambasadora Polski w Izraelu? Oczywiście Polska i polski antysemityzm!

Czekam na stanowisko sztabu #neuropa w tej sprawie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #bekazlewactwa #zydzi #izrael #polska #media #antysemityzm

źródło: 60475600_1028008717404575_5729209433372753920_n.png.jpg

+: VrubeL, akrmzow +194 innych
    •  

@PanFizyk: Stanowisko Neuropa:
      Polską i Izraelem rządzą takie same, skrajnie prawicowe partie (ta w Izraelu może troche bardziej ogarnięta), które budują swoje poparcie na wzbudzaniu nienawiści do różnych środowisk. Ludzie o prawicowych poglądach są podatni na te manipulacje, za bardzo się wczuwają i tak się to kończy. Przecież ten zjeb co pobił polskiego ambasadora to taki sam dzban jak Polacy popierający PiS czy Konfederację - pełni nienawiści do innych tylko dlatego, że ktoś urodził się w innym miejscu lub ma inny kolor skóry.

•  

@chanelzeg: Bardziej ogarnieta bo Likud przynajmniej nie zabrania aborcji i nie jest homofobiczny

źródło: encrypted-tbn0.gstatic.com

•  

Bardziej ogarnieta bo Likud przynajmniej nie zabrania aborcji i nie jest homofobiczny

@Kjedne: I nie rozpierdala gospodarki oraz ma skuteczną dyplomację.

•  

@chanelzeg: no to prawda ale przyszło mi do głowy akurat to co najbardziej leży mi na serduszku xd

•  

@chanelzeg: No dobra. Zatem jeśli spojrzeć w taki symetryczny, a wręcz symetrystyczny sposób, to obydwa kraje są współwinne. Dlaczego zatem #neuropa i widzowie TVN bronią Izraela widząc winę w całości w Polsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Polacy popierający PiS czy Konfederację - pełni nienawiści do innych tylko dlatego, że ktoś urodził się w innym miejscu lub ma inny kolor skóry.

@chanelzeg: No tak "nie popieram tego ataku, AAAAAAAAAAAAAAAAAAALE...."
      Fajna projekcja jakoby wyborcy Konfederacji byli pełni nienawiści do innych ludzi

•  

@chanelzeg: tym wpisem pokazałeś, ze nie masz pojęcia. Zwyczajnie nie wiesz

•  

@Poro6niec: @PanFizyk: Świat skrajnej prawicy to świat wojny. Chcecie prawych rządów to przygotujcie się na różne 447 czy incydenty takie jak ten bo będzie tego więcej. Tylko nie pocieszajcie że przynajmniej lewakow boli dupa bo większość z nich skitra się w miedzyczasie w Irlandii.

•  

@PanFizyk:

Dlaczego zatem #neuropa i widzowie TVN bronią Izraela widząc winę w całości w Polsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      hehe pisze ci chanelzeg wyżej, że za takie ataki odpowiedzialni są nacjonaliści po obu stronach w tym rządzący, a ty wyciagasz z tego wniosek, że broni Izraela widząc winę w całości w Polsce.
      fajne robienie kurtyzany z logiki( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Kjedne:

Świat skrajnej prawicy to świat wojny.
      Bo? Co to do kurwy za propaganda rodem z poprzedniego ustroju? Demokraci nie prowadzili ogromnej liczby wojen czy co? A skrajna i mniej skrajna lewica?

•  

Bo? Co to do kurwy za propaganda rodem z poprzedniego ustroju? Demokraci nie prowadzili ogromnej liczby wojen czy co? A skrajna i mniej skrajna lewica?

@PanFizyk: No ostatni raz w Europie była wojna gdy w większości dużych krajów rządziła skrajna prawica, a nie lewica.

•  

@PanFizyk: A jaką polityke w zakresie handlu międzynarodowego prowadzili Demokraci ? Kto zaczął silowo przesuwac granice np na Wzgorzach Golan ? Kto rozpierdziela każda organizacje opartą o multilateralizm np WTO i najchetniej wystąpiłby z ONZ ?

•  

@chanelzeg: Mówisz o wojnie na Ukrainie czy może o rozpadzie Jugosławii? Bo ja tam nie widzę żadnej skrajnej prawicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@chanelzeg: Hitler byl lewakiem. Powtarzam LEWAKIEM

•  

@Kjedne: A to czyni ich skrajną prawicą? XDDDDDDDDDDDDDDDD

Śmiejemy się z korwinistów, dla których wszystko co nie jest korwinizmem to lewactwo, ale widzę, że po lewej stronie mocy jest podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo jest się z lewakami albo jest się skrajną prawicą.

•  

@PanFizyk: Przecież pierwsze skrzypce w Jugoslawii graly nacjonalistyczne partie prawicowe co łatwo stwierdzić po tym że nadal sie tak określają tylko udają zreformowajne kulturalne #4konserwy

•  

Mówisz o wojnie na Ukrainie czy może o rozpadzie Jugosławii? Bo ja tam nie widzę żadnej skrajnej prawicy

@PanFizyk:
      1. To nie były duże wojny
      2. W Rosji Putin ma skrajnie prawicowe poglądy (nawet polskie konserwy pałują do niego wiplera jak ładnie walczy z LGBT), non stop gra na nacjonalistycznej nucie, "wielkiej Rosji" i "zgniłego zachodu"
      3. Cała wojna w Jugosławi jest na tle narodowościowym i religijnym pomiędzy nacjonalistami z różnych stron barykady

•  

Tańczysz jak ci Konfederacja zagra, wzbudza w tobie złość do ludzi, których nigdy nie widziałeś, nie znałeś, obwiniając ich za całe zło w kraju

@chanelzeg: Czyli tak jak pisałem, zwykła projekcja nie podparta żadnymi argumentami.

Świat skrajnej prawicy to świat wojny

@Kjedne: Nie napisałeś nic odkrywczego.

Tylko nie pocieszajcie że przynajmniej lewakow boli

@Kjedne: Leje ciepłym moczem na to co i kogo boli. Zależy mi przede wszystkim na mojej ojczyźnie.

•  

@chanelzeg:
      1. Co to są duże wojny?
      2. Nie wiedziałem, że skrajnie prawicowe poglądy łączą się z kompletną wolnością aborcji czy tolerowaniem komunistów i "pamiątek" po nich.
      3. Trywializujesz ten konflikt.

•  

@chanelzeg: Ale przeciez wojna z Jugosławii byla w kontrze do internacjonalistycznej polityki Marszalka świętego Józefa Tito.
      Zasadniczą przyczyna tej wojny byl upadek czysto lewicowego antynacjonalistycznego titoizmu i sukces "narodowego konserwatyzmu" i "wstawania z kolan".

•  

@Poro6niec: Tylko ze widzisz w tym ukladzie Twoja Ojczyzna (moja zreszta tez) jako najslabsze ogniwo bedzie tym miejscem gdzie Zydzi założą nam chomota i będą orwc nami pole.
      Tzn tobą bo ja spierdalam jak nic sie nie zmieni

•  

bedzie tym miejscem gdzie Zydzi założą nam chomota i będą orwc nami pole.

@Kjedne: Zrobili to już dawno temu.

•  

@Kjedne: Dynastia Karadziordziewiciów też była internacjolistyczna i lewacka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie masz pojęcia o temacie Jugosławii sugerując, że Serbowie, Chorwaci i Boszniacy są trzema całkowicie odrębnymi narodami.

+: Zozlik
    •  

@PanFizyk: Monarchia to zuoelnie inna rozmowa.
      Tylko ze wspolczesna skrajna prawica nie ma nic wspólnego z monarchizmem.
      Patrz polskie konserwy ktore podważaja małżeństwa LGBT w UK pomimo ze uchwalil to parlament a Królowa chce tego co parlament. Więc rzekoma prawica śmie podważać wolę Królowej.
      Dlatego zrobilem zrobilem rozróżnienie na skrajna prawice i prawice w ogole.
      Ja sam w każdym normalnym kraju uchodzilbym za konserwe ale w Polsce jestem lewakiem. I co ja na to poradze.

•  

@Poro6niec: Zawsze można orać więcej i ciężej ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@chanelzeg: Ostatni raz, gdy w Polsce mordowano ludzi z polecenia władz, rządziła partia z programem wpieranym przez neuropków (komunizm, antyklerykalizm, państwowy ateizm, aborcja na życzenie, procesy o odchylenia prawicowo-nacjonalistyczne, nadreprezentacja Żydów), największym mordercą wśród Polaków był lewicowy ateista Dzierżyński, więc bawi mnie to niedouczenie historyczne ze strony lewicy wykopowej, która uważa, że żyje w katotalibanie, a jak tylko skrytykuje się komunizm (lewica ateistyczna) to są oburzeni...

Dla mnie Kiszczak nie jest człowiekiem honoru, krytykuję polskich polityków i sędziów dla których nazwanie Tuska matołem jest większym przestępstwem, niż wprowadzanie stanu wojennego i represjonowanie opozycjonistów przez Jaruzelskiego, nie mam zdjęć Che czy Mao na lodówce, nie przekonuję, że Marks wzywający do przemocy i zniesienia własności prywatnej był spoko człowiekiem, bo to później nie był prawdziwy komunizm, więc jakoś nie dziwi mnie, że nie rozumiem przeciętnego neuropka.

•  

@Roger_Casement: Bijesz chochola, neuropki (nie ja, ja nie jestem neuropkiem) to liberały nie komuchy

•  

@Kjedne: I dlatego liberałowie bronią partii komunistycznych?

Potępiasz Michnika, który Kiszczaka (człowieka odpowiedzialnego za akcję Hiacynt) nazwał człowiekiem honoru, czy obrona komunizmu jest zawsze spoko i serio uważasz, że nazwanie Tuska matołem jest czymś znacznie gorszym?

źródło: wykop.pl

•  

@Roger_Casement: haha, "całkiem przyjazny komunizm" - neuropa w pigułce

•  

@Roger_Casement: czemu mam to robić skoro jak mówię nie jestem neuropkiem.
      A swoje zdanie na ten temat zachowam dla siebie, bo mogę i jak dotąd go nie wyrazalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Poro6niec: @Poro6niec: Skoro istnieje pozytywna dyskryminacja, to pozytywny komunizm, czy pozytywne ludobójstwo są także do zaakceptowania przez neuropków

@Kjedne: Czyli represjonowanie homoseksualistów jest spoko, gdy robi to przedstawiciel lewicy ateistycznej (Guevara, Kiszczak)? Ja nie mam problemu powiedzieć, że jestem konserwą, ale na wykopie kilka razy pisałem, że bardziej podoba mi się wariant Malty (kraj katolicki), gdzie homoseksualiści mogą zawierać małżeństwo, ale aborcja jest możliwa tylko z ważnych powodów, niż Chiny, kraj komunistyczny, z antyreligijnymi władzami, które zachęcają do aborcji z powodu niewłaściwej płci dziecka i represjonują homoseksualistów. Co ciekawa, #neuropa się zwołała i miałem chyba z 50 minusów za to, że skrytykowałem komunizm i represjonowanie homoseksualistów i aborcję dziewczynek (według nich dziewczynki to nie ludzie, ja potępiam taki seksizm i szowinizm).

Wiesz, że gdyby komunizm zostałby tak samo pokonany po II wojnie światowej, jak nazizm czy faszyzm (od razu piszę, że słusznie obalono te reżimy), to świat zachodni byłby bardziej na prawo? Możesz dziękować komunistów, że rozpoczęli marsz przez instytucje, paryski 1968 rok, który ma wpływ na lewicowy światopogląd, tych ludzi uważał za bohaterów, a potępiał de Gaulle'a (mam nadzieję, że odebrałeś właściwą edukację i potępiasz dokonania Mao, Lenina czy Marksa)

źródło: timeshighereducation.com

•  

@Roger_Casement: nie powiedziałem czy jest spoko czy nie i nie chce mi sie nad tym myśleć a nie o tym byla tutaj mowa, dlatego zaznaczylem swoje milczenie w tej kwestii

•  

@Kjedne: Serio, żeby potępić prześladowania homoseksualistów przez skrajną lewicę, to musisz pomyśleć, bo nie wiesz, czy to złe, czy to dobre, bo nie można krytykować lewicowych ateistów?

Jakoś nie dziwię się, że jesteś nazywany lewakiem, skoro z miejsca potępiasz współczesnych polskich konserwatystów, ale progresywnych ludzi, lewicowców, którzy zabijali prawicowców, ludzi wierzących, kapitalistów, duchownych, homoseksualistów już nie, bo "nie chce się nad nad myśleć i nie umiesz powiedzieć, że to nie jest spoko).

Jak to jest, że lewica może skrytykować obecne rozwiązanie aborcyjne i to jest ok, ale jak konserwatysta skrytykuje komunistów i nazistów za to, że wprowadzali w naszym kraju prawo do mordowania nienarodzonych dzieci, to wtedy następuje oburzenie z lewej strony, bo przecież komuniści i naziści chcieli dobrze? Dziwna ta moralność ludzi określających się mianem liberałów, gdzie chwali się reżimy totalitarne za ograniczanie prawa do życia, ale jakoś mnie nie dziwi, że neuropki są oburzone, bo ktoś śmie skrytykować skrajną lewicę (która ma na swoim sumieniu znacznie więcej żyć, niż skrajna prawica).

Lewica wykopowa nie ukrywa, że chętnie wróciłaby do czasów PRL-u, gdzie u władzy była lewica, antyklerykałowie, zwolennicy aborcji, przeciwnicy religii i prawicy, dla mnie lepszym wzorem jest de Gaulle, Reagan czy Churchill niż polscy lewicowcy typu Kiszczak, Jaruzelski, Dzierżyński, do których neuropkom znacznie bliżej niż do tej pierwszej grupy.

•  

@Kjedne: > UK

Monarchia
      wybierz jedno

Przecież Królowa nie wpieprza się do brytyjskiej polityki, co jest niepisaną umową z władzą parlamentarną.

Tylko ze wspolczesna skrajna prawica nie ma nic wspólnego z monarchizmem
      Hurra, czyli jako monarchista jestem umiarkowanym prawicowcem, a nie skrajnym.

•  

Fajna projekcja jakoby wyborcy Konfederacji byli pełni nienawiści do innych ludzi

@Poro6niec: XD

•  

@chanelzeg SIEMANO, popieram konfederację, każdego człowieka traktuję tak samo, jak sam chciałbym być traktowany (czyt. dobrze).

POZDRAWIAM

pokaż spoiler Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest kiepskim zabiegiem

•  

@chanelzeg: jestem wyborcą konfederacji i jakos nie czuje nienawiści do nikogo a już szczególnie ze względu na miejsce urodzenia, za to ja od jednej babki gdy byłem na proteście usłyszałem "byłam położną i jeśli odbierałam twój poród to bardzo tego żałuje" taki obraz wasz neuropki, widzicie nienawiść u wszystkich a u siebie nie

•  

@Poro6niec: Ależ absolutnie narodowcy oraz ich wyborcy nie mają nic wspólnego z nienawiścią. Jeszcze raz powtarzam: N I C

•  

@Kjedne: Ale weź się nie kompromituj, poczytaj sobie o represjach na homoseksualistach w PRL-u, czy na Kubie, poczytaj sobie o tym, że naziści i komuniści mieli podobne poglądy w sprawie prawa do życia, co Ty, a później komentuj, bo Twoja niewiedza i ignorancja merytoryczna jest na żenująco niskim poziomie...

Najwięksi zbrodniarze, zarówno polscy (Dzierżyński), jak światowi (Stalin, Mao) to lewicowcy z antyreligijnym nastawieniem, ale co oczekuję wiedzy od osoby, która nie umie potępić komunizmu, typowy lewak jest typowy.

•  

@Roger_Casement: xDD typie, ale wiesz, że nie o tym była tutaj mowa i po prostu spasowałem, bo nie chce mi się z osobą o twoim nastawieniu na o tym gadać, bo nie mam czasu na dekodowanie ci wszystkich przekłamań itp. tylko po prostu chciałem być miły, a nie jednocześnie nie doprowadzić do sytuacji, że uznasz, że hehehe lewak zaorany.
      Więc, jw.

•  

@Kjedne: Napisałeś już kilka wiadomości, w której ani razu nie potępiłeś skrajnej lewicy za mordowanie, prześladowanie ludzi z powodu ich wiary czy orientacji, za to zdołałeś już potępić całą prawicę, bo w Polsce nie obowiązuje już nazistowskie i komunistyczne ustawodawstwo aborcyjne, tylko pogratulować moralności.

Ja tam uważam, że polska lewica wykazała się o wiele większym skurwysyństwem, przedstawiłem fakty historyczne o polskiej lewicy, ale jak na osobę uważającą się za liberała, zadziwiający jest u Ciebie fakt, że naprawdę uważasz, że polska prawica ma więcej na sumieniu niż polska lewica (oczywiście masz prawo do swojej niewiedzy, ale fakty mówią wyraźnie co innego).

Poczytaj sobie o tym, że w Polsce aborcja na życzenie jest sprzeczna z konstytucją, chyba nie będziesz mówił, że Gazeta Wyborcza jest skrajnie prawicowym medium?

Dziecko nieurodzone ma prawo do ochrony swojego życia - orzekł Trybunał Konstytucyjny
      Trybunał Konstytucyjny orzekł, że zgodnie z konstytucją życie ludzkie powinno być chronione od poczęcia.

Ten moment, kiedy krytykujesz obecną konstytucję i chwalisz komunistyczną, która zezwalała na aborcję. Prawdziwy liberał z Ciebie, taki mało demokratyczny

http://wyborcza.pl/1,75248,139456.html?disableRedirects=true

•  

@Roger_Casement:

natomiast wypowiadałem się na temat skrajnej prawicy, nie prawicy w ogóle co już zaznaczałem. z radykalną lewicą obecnie nie ma problemu, nie była ona tematem powyższego wydarzenia, więc nie widzę powodu do wypowiadania się na temat skrajnej lewicy, tak jak nie wypowiadałem się na temat przepisu bigos ani tego czy lubię hawajską. Nie ona tutaj była tematem.

I proszę mnie nie wyzywać od liberałów.

A co do wyroku TK odpowiedź na dole w linku, bo to akurat bardzo łatwo wyjaśnić.

pokaż spoiler Wyrok klerykalny jak cały ten Trybunał Klerykalny

źródło: youtube.com

•  

@Kjedne: Super merytoryczny argument.

Sprzeciwiaj się konstytucji demokratycznego kraju, żądaj przywrócenia prawa do mordowania dzieci, jak to było za rządów skrajnej lewicy, jeszcze raz winszuję Twojego poziomu moralności.

•  

@Roger_Casement: > ,

żądaj przywrócenia prawa do mordowania dzieci

Znowu błąd. Ja nie mam zdania na temat aborcji, bo mnie ten temat w ogóle nie dotyczy. Raczej z moim niebieskim nie zaciążę ani ja, ani on, chociaż staramy się z całych sił, więc jak Bóg ta, to kto wie, wtedy się ustosunkuje do problemu.

Niemniej z jurydycznego punktu widzenia, to co sobie prof. Zoll wymyślił w tamtym wyroku w żaden sposób z Konstytucji RP nie wynika i w mojej ocenie jest to wyrok błędny.

Nie widzę związku pomiędzy tym faktem, a

winszuję Twojego poziomu moralności.

moją moralnością.

Nie bez powodu zresztą wysoce przeze mnie szanowany Marszałek Marek Jurek chciał wpisać zakaz aborcji do Konstytucji. On wie, bo jest mądrym człowiekiem, że to się w żaden sposób w Konstytucji nie znajduje.

•  

Świat skrajnej prawicy to świat wojny
      Świat skrajnej lewicy to świat głodu, śmierci i terroru.

@Kjedne:

•  

@chanelzeg: popieram konfederację nie nienawidzę innych, nie jestem fanem nacjonalizmu, KK nie lubię roszczeniowych i zakłamanych ludzi :) widać uogólnianie to rak a ludzie je robiący debile.

•  

@Kjedne:

Ja nie mam zdania na temat aborcji, bo mnie ten temat w ogóle nie dotyczy. Raczej z moim niebieskim nie zaciążę ani ja, ani on, chociaż staramy się z całych sił, więc jak Bóg ta, to kto wie, wtedy się ustosunkuje do problemu

Przecież sam pochwaliłeś Likud za to, że nie zakazuje aborcji i leży Ci to na serduszku najbardziej (idąc Twoją logiką, w Polsce nawet lewica światopoglądowa, SLD, będąca u władzy zakazała aborcji). Słabo u Ciebie z pamięcią, raz się wypowiadasz na temat aborcji, bo jest dla Ciebie najważniejszy (obok małżeństw homoseksualnych), a później mówisz, że się nie wypowiadasz w tej sprawie, bo Cię nie dotyczy. Hipokryzja, dwójmyślenie czy po prostu nie pamiętasz swoich postów?

Niemniej z jurydycznego punktu widzenia, to co sobie prof. Zoll wymyślił w tamtym wyroku w żaden sposób z Konstytucji RP nie wynika i w mojej ocenie jest to wyrok błędny.

Myślę, że Marek Julek i Ty macie mniejszą wiedzę o Trybunale Konstytucyjnym i konstytucji, niż sędziowie, którzy wydali ten wyrok, nawet Gazeta Wyborcza nie podważa, że aborcja jest w Polsce sprzeczna z konstytucją, choć jednocześnie uważa, że aborcja jest ok i przyznaje tytuł kobiety roku osobie, która zabiła swoje dziecko, bo miała za małe mieszkanie...

Ja tam wolę obecne rozwiązanie, niż te z czasów komunizmu i nazizmu, ale wykopowa lewica uważa nazistów i komunistów za lepsze autorytety w sprawie prawa do życia, niż współczesnych konserwatystów, więc jakoś trudno złapać z nimi porozumienie (tak samo nie rozumiem ludzi, którzy są za aborcją dziewczynek, bo dziewczynki nie są ludźmi; ja takie zachowanie potępiam, wykopowa lewica z kolei jest za prawem, które obowiązuje w komunistycznych Chinach).

Jako gej tym bardziej powinieneś potępiać ludzi pokroju Kiszczaka czy Guevary, którzy prześladowali homoseksualistów, sam chyba przyznasz, że pod rządami PiS-u masz większą swobodę niż miałbyś za czasów lewicy ateistycznej (PZPR-u)?

Zamachu na klub gejowski w Orlando dokonał demokrata, u nas ONR co najwyżej pokrzyczy sobie o "pedałowaniu", w Stanach Zjednoczonych przedstawiciele lewicy światopoglądowej gnębiliby by Ciebie, jeżeli popierałbyś prawicę: https://www.youtube.com/watch?v=kbiZUMirPAQ
      https://insider.foxnews.com/2016/06/08/latino-trump-supporter-attacked-outside-rally-speaks-out-kelly-file

Wychodzi na to, że zachodnia lewica jest groźniejsza od polskiej skrajnej prawicy jeżeli chodzi o traktowanie gejów. Jak masz lewicowe poglądy, to jeszcze ujdzie, ale jeżeli jako gej miałbyś prawicowe poglądy, to homofobia ze strony lewicy byłaby większa niż to, co masz w Polsce. Sami prawicowi geje na Zachodzie mówią, że łatwiej dokonać coming-out jako gej, niż jako konserwatysta, lewica na Zachodzie jest niebezpieczeństwem, tak samo w Polsce nie tak dawno PZPR terroryzował ludzi, którzy byli homoseksualistami, kapitalistami, prawicowcami, duchownymi, katolikami.

źródło: external-preview.redd.it