•  

   @biesy: Naukowcy potwierdzają fakt iż pedofilia ma związek z homoseksualizmem. Badania zostały wykonane na zlecenie Episkopatu Niemiec przez zespół pracowników z trzech tamtejszych uniwersytetów. Zbadano wszystkie przypadki nadużyć seksualnych duchownych wobec nieletnich z lat 1946-2014. Okazało się, że 62 proc. ofiar pedofilii stanowiły osoby płci męskiej.
   „Jeśli weźmiemy pod uwagę, że homoseksualiści stanowią zaledwie 1-2 proc. populacji, oznacza to, iż wśród sprawców czynów pedofilskich wśród duchownych mamy olbrzymią nadreprezentację osób o tych właśnie preferencjach seksualnych”. Kolejny argument - na stronie Ruth Institute opublikowano niegdyś informację o badaniach przeprowadzonych przez o. Paula Sullinsa, socjologa, które wykazały silną korelację między liczbą księży przyznających się do orientacji homoseksualnej i liczbą przypadków wykorzystania seksualnego.A w 1990 r. „Journal of Homosexuality" opublikował serię artykułów, które opisywały miłość mężczyzny do chłopca jako naturalne prawo gejów. W książce podano wiele innych przykładów, w tym fakt, że znany aktywista i historyk środowisk gejowskich jest twórcą organizacji promującej legalizację męskiej pedofilii.

  •  

   Naukowcy potwierdzają fakt iż pedofilia ma związek z homoseksualizmem. Badania zostały wykonane na zlecenie Episkopatu Niemiec przez zespół pracowników z trzech tamtejszych uniwersytetów. Zbadano wszystkie przypadki nadużyć seksualnych duchownych wobec nieletnich z lat 1946-2014. Okazało się, że 62 proc. ofiar pedofilii stanowiły osoby płci męskiej.

   @Dziekan1994: poproszę o link do badań.

  •  
   M......k

   +39

   Zbadano wszystkie przypadki nadużyć seksualnych duchownych wobec nieletnich z lat 1946-2014. Okazało się, że 62 proc. ofiar pedofilii stanowiły osoby płci męskiej.

   @Dziekan1994: Czy istnieje możliwość, że wynika to z faktu, łatwiejszego dostępu właśnie do chłopców? Jak Pan uważa Panie Dziekan?

  •  

   @biesy: 1 tys pedofilow w tym 400 homo. 1000-400 = 600. 600 hetero ?! 600>400 ZABIC HETERO ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Dziekan1994: Według szacunkowych danych pedofilia może dotyczyć do 5% dorosłych mężczyzn[75].

   Około 99% przypadków pedofilii dotyczy mężczyzn, a zaledwie około 1% – kobiet, choć te proporcje mogą być niedoszacowane.

   Z tych statystyk wynika, że pedofilia powiązana jest z byciem mężczyzną. I co teras?

  •  

   "... na stronie Ruth Institute opublikowano niegdyś informację o badaniach przeprowadzonych przez o. Paula Sullinsa, socjologa, które wykazały silną korelację między liczbą księży przyznających się do orientacji homoseksualnej..."

   @Maliszak: Panie Maliszak dopiero Benedykt XVI wprowadził zakaz przyjmowania homoseksualistów do seminarium. Wiem że ciężko jest się pogodzić "nowoczesnym" i "postępowym" myślicielom z tym iż homoseksualizm to dewiacja i ma powiązanie z pedofilią.

  •  

   @Dziekan1994: Panie Dziekan, Benedykt to spieprzył w podskokach z Watykanu, jak ogarnął syf, którego nie dało się tam posprzątać.

  •  
   M......k

   +5

   Panie Maliszak dopiero Benedykt XVI wprowadził zakaz przyjmowania homoseksualistów do seminarium.

   @Dziekan1994: A no tak. Jakie badania są przeprowadzane przed przyjęciem do seminariów, które wyłapują potencjalnych homoseksualistów?:)

   Wiem że ciężko jest się pogodzić "nowoczesnym" i "postępowym" myślicielom z tym iż homoseksualizm to dewiacja i ma powiązanie z pedofilią

   Jak masz kompetencje, aby takie daleko idące wnioski wysnuwać? Bo akurat większość naukowców wyśmiała by twoje tezy.

  •  

   @biesy:

   The reports The Nature and Scope of Sexual Abuse of Minors by Catholic Priests and Deacons in the United States 1950–2002 and the Supplementary Data Analysis, and The Causes and Context study (2011) by the John Jay College of Criminal Justice, commissioned by the U.S. Conference of Catholic Bishops, concluded that the childhood and adolescent sexual abuse committed by clergy was totally unrelated to homosexuality.

   It is therefore possible that, although the victims of priests were most often male, thus defining the acts as homosexual, the priest did not at any time recognize his identity as homosexual.

   Men who were seminarians during the period of a reported increase in homosexual activity did not go on to abuse minors in any substantial number. The 1980s cohort of seminarians is associated with a marked decrease in the incidence and a sustained suppression of abusive behavior.

   Priests with positive views toward homosexuality were also more likely to have adult sexual partners, whereas priests with negative views toward homosexuality were more likely (but not significantly) to have minor victims than those with positive or neutral views.

   In summary, the clinical files show that the majority of priests who were treated participated in post-ordination sexual behavior. Also, participation in pre-ordination sexual behavior predicted post-ordination sexual behavior, though the post-ordination sexual behavior was more likely to be with adults than minors. The data do not support a finding that homosexual identity and/or preordination same-sex sexual behavior are significant risk factors for the sexual abuse of minors.

   There has been widespread speculation that homosexual identity is linked to the sexual abuse of minors by priests, largely because of the high number of male victims identified in the Nature and Scope study. However, the clinical data do not support this finding. Treatment data show that priests who identified as homosexual, as well as those who participated in same-sex sexual behavior prior to ordination (regardless of sexual identity), were not significantly more likely to abuse minors than priests who identified as heterosexual

   Therefore, the evidence does not support the hypothesis that an increase in homosexual men in the priesthood will lead to an increase in the abuse of boys.

  •  

   @prawa_reka_sorosa: ale dlaczego mnie wołasz do tego wpisu?

  •  

   @Maliszak: Ty wszystko przyjmujesz za dogmat co powiedzą "naukowcy". Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne wykreśliło homoseksualizm z listy chorób bazując na wielu obiektywnych i dobrze zaplanowanych badaniach naukowych, a w konsekwencji także przez WHO. Wiesz dlaczego? Zapoznaj się z faktami. Podpowiem Ci wcale nie dlatego że nagle Twoi "naukowcy" dowiedli iż homoseksualizm to orientacja.

  •  
   M......k

   +11

   Wiesz dlaczego? Zapoznaj się z faktami.

   @Dziekan1994: Przedstaw no proszę te fakty.

   Ty wszystko przyjmujesz za dogmat co powiedzą "naukowcy"

   Wolę zaufować naukowcom, niż DZIEKANOWI1994 :)

  •  

   Podpowiem Ci wcale nie dlatego że nagle Twoi "naukowcy" dowiedli iż homoseksualizm to orientacja.

   @Dziekan1994: Zgadza się, doszli do wniosku ze to nie choroba, poniewież homoseksualizm sam w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami. ¯\_(ツ)_/¯

   „Psychologowie, psychiatrzy i inni specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym zgadzają się co do faktu, że homoseksualność nie jest chorobą, zaburzeniem psychicznym czy problemem emocjonalnym. Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami.

   - Polskie Towarzystwo Seksuologiczne

   Zważywszy, że homoseksualność sama w sobie nie implikuje osłabienia osądu, zrównoważenia, solidności ani społecznych i zawodowych zdolności, Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne wzywa wszystkie międzynarodowe organizacje zdrowotne oraz indywidualnych psychiatrów w innych krajach (...) do zrobienia wszystkiego, co możliwe, aby zmniejszyć piętno ciążące na homoseksualności, gdziekolwiek i kiedykolwiek ono się pojawi (Grudzień 1992)

   - Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne:

  •  

   @Maliszak: Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo jesteś zacofany w swoim postępowym myśleniu. Załączam artykuł, miłej lektury:
   https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/34-psychologia/181-dlaczego-homoseksualizm-zosta-wykrelony-z-listy-chorob-psychicznych

   +: Kruty
  •  

   @prawa_reka_sorosa: Te opinie powstały w wyniku zmasowanego lobbingu, zastraszania APA usunęło homoseksualizm z listy chorób psychicznych, a w ślady za nimi poszło WHO. W rzeczy samej, nie wiem tylko czy dla aktywistów gejowskich powinien to być powód do dumy. warto poczytać o tym, i samemu zgłębić wiedzę a nie powtarzać czcze gadanie które wypływa pod naciskiem lobbingu. Po raz kolejny widzę i jest w lekkim szoku jak silnie na wykopie działa środowisko proLGBT.

  •  

   opinie powstały w wyniku zmasowanego lobbingu, zastraszania

   @Dziekan1994: Niczym niepoparte bzdury i urojenia. Szkoda mi tracić więcej czasu na Ciebie. Masz poczytaj sobie.

   Decyzję o usunięciu podjęto zgodnie z obowiązującymi standardami po licznych dyskusjach w oparciu o argumentację naukową i właściwie jednogłośnie (jeśli nie liczyć głosów wstrzymujących się). Referendum APA często przywoływane przez środowiska homofobicznej propagandy było głosowaniem nad próbą cofnięcia zmian podjętych w oparciu o naukową argumentację. Jest więc dokładnie na odwrót niż twierdzą propagandyści, to środowiska niechętne usunięciu chciały się posłużyć głosowaniem jako narzędziem zastępującym naukę, a nie na odwrót.

   https://www.encyklopedia.edu.pl/wiki/Usuni%C4%99cie_homoseksualizmu_z_list_chor%C3%B3b

  •  
   M......k

   +22

   @Dziekan1994:

   Stopka na dole

   Informacje publikowane w serwisie mają charakter edukacyjny i żaden z zamieszczonych materiałów nie zastąpi wizyty u specjalisty

   Powinieneś się zgłosić do specjalisty, jeżeli uważasz, że będe korzystał ze strony, która próbuje przekonać czytelnika, że można wyleczyć się z homoseksualizmu.

   Ponadto na stronie można znaleźć cytat profesora Starowicza

   Należy przestać odrzucać terapię mającą zmienić orientację homoseksualną. Wielu pacjentów poinformowanych o skuteczności leczenia może dokonać racjonalnego wyboru i poddać się terapii w celu minimalizacji niechcianych zainteresowań homoseksualnych i rozwoju potencjału heteroseksualnego. Należy uznać, że zdolność do dokonania takiego wyboru jest fundamentalna dla autonomii i samostanowienia pacjenta.

   A tutaj znajdziesz jego sprostowanie i przeprosiny. Ponadto on najprawdopodobniej nigdy takich słów nie napisał.

   http://wyborcza.pl/1,75398,18441165,prof-lew-starowicz-przeprasza-gejow-za-leczenie-elektrowstrzasami.html

   Także miłego dnia ;)

  •  

   @Maliszak: Co związku z tym, co ta stopka wnosi do dyskusji ? Na każdej stronie poruszająca kwestie zdrowotne jest takowa. Tyle samo jest debili wśród profesorów ile wśród ludzi bez matury.

   "The leading Indonesian psychiatric body has classified homosexuality, bisexuality and transgenderism as mental disorders, which it says can be cured through proper treatment.

   Indonesian Psychiatrists Association (PDSKJI) member Suzy Yusna Dewi said that most of the time, the aforementioned sexual tendencies were triggered by external factors, such as the influence of a person's social environment, and therefore they could be healed through psychiatric treatment."

   Żródło: https://www.thejakartapost.com/news/2016/02/24/indonesian-psychiatrists-label-lgbt-mental-disorders.html

  •  

   @biesy: Nawet zakładając takie dane z dupy to pani poseł właśnie udowodniła problem - pedofile w kościele są chronieni i nie są skazywani.

   +: grajkoo
  •  

   Krysia tyś jest głupia! ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @biesy: To już nie jest śmieszne. To jest zwykłe szczucie na homosekaulistów, a jest masa tępych prymitywów co łyka bredniego tego niedouczonego babsztyla

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @kobiaszu: Zarówno pedofilia jak i homoseksualizm jest ogromnym zagrożeniem dla dzieci i całego społeczeństwa wgl.

  •  

   @biesy .

   źródło: 1557931818020.jpg

  •  

   @Maciek1916 400 homo pomimo bycia 1% populacji. Do 600 przez 99% społeczenstwa. 600/99 to ok 6 przypadków na 1%.

   Czyli w zasadzie 400 homo do 6 hetero. ))¯_(ツ)_/¯ to kogo tam chcesz zabijać?

  •  

   @Shaggy_dg: wszystko oparte o urojenia, bo ułomne osoby myślą, że skoro facet maca chłopca, to facet jest gejem xDDD

   Trzeciorzędne cechy płciowe? Kto to słyszał.

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak za moich czasow sprawa była prosta. Jak masz siusiaka i lubisz siusiaki to jesteś gejem.

  •  

   @Shaggy_dg: jak Tobie nie robi różnicy, czy uprawiasz seks z kobietą czy z dziesięciolatką to spoko, ale wiesz, ludzie którzy nie są pedofilami jednak zwracają na to uwagę.

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak mhm. Ale ty wiesz ze robisz kurtyzane z logiki?

  •  

   @Shaggy_dg: to ty robisz kurtyzanę z logiki.

   Lubisz małych chłopców -> jesteś gejem.
   No to skoro tak to działa, to znaczy, że gejowi nie robi różnicy, czy rucha mężczyznę czy chłopca.
   No to ja tylko podmieniłem geja na hetero, z czym masz konkretnie problem?

   Może jednak chciałbyś się douczyć w tym temacie?

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak a może przestań sie hotować misiaczku. Czyżby osobiście cie dotkneło coś co napisałem? Nie chcesz buć nazywany gejem czy odwrotnie?

  •  

   @Shaggy_dg: swoją motywację przedstawiłem w linku, byś zajrzał to byś wiedział, dlaczego z tobą dyskutuję tutaj.

   Irytuje mnie rażąca niewiedza, lubię to korygować.

  •  

   @Nieprzyjazny_Ziemniak a mnie szukanie na siłę usprawiedliwień dla wszelkich odstępstw od normy

  •  

   @Shaggy_dg ty się w głupie społeczeństwa wręcz idealnie wpisujesz