•  

  #tylkoniemownikomu #bekazkatoli #podlasie #kosciol #prawoslawie #islam #wiara #katolicyzm

  Odnośnie wpisu @papaj_21_37 https://www.wykop.pl/wpis/41232985/najlepsze-w-ksiedzach-pedofilach-jest-to-ze-nikt-b/

  Podpisuję się wszystkimi kończynami.
  Pochodzę z Podlasia, w każdym nawet niewielkim miasteczku jest cerkiew i tak jak każdy zna proboszczów z kościołów katolickich, tak w większych i mniejszych miastach i wsiach wszyscy znają popa i jego rodzinę. Taki pop ma piękną brodę, chodzi wyprostowany i dumny jak 100% mężczyzna, jest zaspokojony seksualnie, ma normalną zdrową rodzinę. A ksiądz tak tylko przemyka jak ... No właśnie od razu przychodzi na myśl tekst z Symetrii ;)
  To jest po prostu popierdolone, że tak długo KK nic z tym nie zrobił i nie zlikwidował tej bzdury jaką jest celibat. Śmiejemy się z pojebanego islamu (i słusznie) ale nawet u nich duchowni mają rodziny.

  pokaż spoiler A propos islamu - tatarskie rodziny też każdy zna w tych miejscowościach, mamy prawdziwe muli kulti we wsiach na wschodniej granicy, od pokoleń żyją obok siebie muzułmanie, katolicy i prawosławni, a do czasów wojny do tego wszystkiego dochodzili też żydzi. Dziadek mi opowiadał, że kiedy był dzieciakiem to mieszkał właśnie w jednej z takich wsi i ludzie szanowali się jako sąsiedzi na tyle, że kiedy u prawosławnych czy tatarów było święto, to mój pradziadek z szacunku nie wychodził nawet do pracy na polu czy przy domu. I to działało we wszystkie strony.


  Wracając do tematu - to wierni powinni naciskać na "górę" żeby pozwolić księżom mieć żony. Może wtedy za jakieś Xdziesiąt lat coś się zmieni.