Wpis z mikrobloga

Jak każdy kochający kraj Polak chciałbym im przelewać Michalkiewiczowi, Braunowi czy Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości miliony na ich kampanie społeczne..
Ale dzisiaj owych milionów oczywiście nie mam :) stąd wspieram liderów tym co mam, ale robię to dzisiaj, a dzisiaj przelewanie nawet tych kilku stówek co miesiąc to spora pozycja w budżecie.

Szacunek dla tych ludzi.

#stop447 #michalkiewicz #braun #marszniepodleglosci #4konserwy
matcheek - Jak każdy kochający kraj Polak chciałbym im przelewać Michalkiewiczowi, Br...

źródło: comment_e25jejR6DasNWGhCIq7furgWqvI0aeGM.jpg

Pobierz
  • 9
@rurka_into_a380:
Wez pod uwage, ze mielismy prawie dwa wieki okupacji, a Panstwo, cyzli przede wszystkim istnienie Panstwa, to wyzsza forma organizacji spolecznej, na ktore moga sobie pozwolic tylko bardziej rozwiniete narody.

Po dwoch wiekach okupacji, prawie, nieustannym wyzynaniu polskiej inteligencji, wiekszosc Polakow ma dzisiaj korzenie chlopsko robotnicze. W tym ja.

Na rozwoj swiadomosci, na przestawienie myslenia, z micha, moja micha, wieksza micha, na grupy spoleczne i rozwoj w kierunku spoleczenstwa obywatelskiego
@Kociol83: stosujac ta sama wykladnie, w przypadku gdy ktos wypowiada ci wojne, nalezaloby nie tylko nie podejmowac walki, ale samemu sie jeszcze podbic.

Ludzi ktorzy mysla podobnie do Ciebie jest wielu. Ktorzy uznaje istnienie wlasnej zbiorowosci za bezzasadne i nic absolutnie nie zrobia, zeby sie zorganizowac w jakakolwiek strukture.

W porzadku ewolucyjnym, Twoi odpowiedznicy to byli ci ktorzy nie potrafili zorganizwac sie w grupe zeby zapolowac na mamuta, czy obronic swoje