Wpis z mikrobloga

Hej, warto iść na #studia w kierunku informatyki? najlepiej coś związanego z hardware bo to bardzo lubię i dobrze się w tym czuje. Skończyłem technikum, na wyniki matur czekam ale raczej zdane i nie wiem co robić, bo co patrzyłem za praca w moim zawodzie to wszedzie staż potrzebny albo wyższe wykształcenie. #informatyka
  • 16
Mysle czy nie iść do pracy, i pieniądze zarobione przeznaczać na kursy programowania albo bootcampy zamiast studiów


@drgamidyga: bootcampy to jedno wielkie xD, jak nie chcesz dziennych to idz na zaoczne tak jak ja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drgamidyga: Czesc Ja z przeszlosci :P
Lubie do dzis hardware chcialem isc na studia dla "papierka" i zdobyc troche wiedzy/znajomosci.
Rzucilem to na 3 semestrze prawie samo programowanie z okolicami. Hardware mininalny, sieci tez po lebkach. Za to programowanie wszedzie na wszystkim.
Ja nie lubie programowania bo jestem w tym slaby. Rzucenie studiow to najlepsza decyzja dla psychiki i dla portfela nie wien jaka xD
Robie od tego czasu na kolej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drgamidyga: Na twoim miejscu okreslibym sie jakos teraz co chce robic
A ) prpbuj programowania podejdzie to jeden #!$%@? czy pojdziesz czy nie byle bys byl dobry
B) serwis komp zrob kurs lutowania/rysunku tech/ bga i jedz z tego krsju bo dostaniesz 2500
C) skladanie kompow od 2200 do 3000 w grudniu
D) sieci zalezy od stanowiska
@Niebadzlosiem: Na studia - nie, wybrałem mało znane, ale jest fajnie. Co do sieci - przede wszystkim technologia PON + radio na MT, przełączniki Cisco Nexus/Extreme/ASR. Fajnie bo jak się zatrudniałem to zaczela się rozbudowa sieci, teraz mysle żeby zmienić prace i iść dalej bo jest nuda