•  

  Jak to jest w tym #pracbaza, zostałem niedawno przyjęty na stanowisko biurowe w firmie IT za chuj nie pieniądze, trzecia biurowa praca i trzeci raz z rzędu jestem zostawiony samopas, chuj mnie jasny strzela bo nie mogę się niczym konkretnym zająć, bo nikt mi nie przydzielił żadnych zadań. Kitrać się z wykopem za każdym razem kiedy szef przejdzie obok, a tak to skakać z karty do karty z komunikatorami i tablicami, to przecież zajoba idzie dostać, chyba serio pójdę do jakiejś fabryki. Dlaczego ktoś nie może zorganizować mi szkolenia takie jak należy, żebym mógł wyjść z tej pracy czując, że coś produktywnego zrobiłem, że należę tam i mogę sobie w ciszy wykonywać swoje zadania, a nie z wewnętrznym płaczem, że jutro muszę tam wracać. Pójdę do kogokolwiek, że nie mam się czym zająć, to jak każdy usłyszy to da mi zadań za 5-6 zmian, żebym nie miał powodów do narzekań. Meetingi sreetingi, owocowe poniedziałki i twój stary wali gary, matko jedyna mam dosyć.

  #rant #pracait #polska #jakwlesie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Farciarze, nie będą musieli użerać się z przewijaniem
  #krakow #heheszki

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP. 

  W czwartek zrobiłem identyczne, mirkowi @Niepiotr już kupiłem bilety i odebrał

  Warunki:
  1. zaplusuj wpis
  2. przeczytaj cały wpis

  Skąd mam na to pięniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zarejestrowałem się w usłudze Monese dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji. 

  Poniżej instrukcja:

  Monese (konkurencja Revoluta) daje za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele do poczytania na ich stronie ale największa jest taka, że otrzymujemy darmową kartę no i te pieniądze jako bonus za rejestrację.

  Kolejność jest taka:
  1. Rejestracja konta, podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2tygodnie).
  Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)
  ważne by podczas rejestracji podać kod który podam przez prywatną wiadomość by nie łamać regulaminu
  2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem)

  3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
  4. Wpada bonus 15 funtów.

  To specjalna promocja okresowa by przyciągnąć nowych użytkowników, do końca maja trzeba tylko zarejestrować konto i spokojnie czekać na kartę i dostaniecie 15 funtów (specjalnie ich zapytałem ;-)

  PS Obserwowanie mnie podawja szanse na wygraną (fajna opcja na mirkolos :P)

  Aplikacje: Monese: Google Play | Monese AppStore

  ---
  PS Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 700 mirków którzy obserwują :) 
  lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. 

  #film #kino
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  W korwinowskiej myśli stabilnie.

  #neuropa #bekazprawakow #bekazkorwina

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (35)