Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (40)

no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP. 

W czwartek zrobiłem identyczne, mirkowi @Niepiotr już kupiłem bilety i odebrał

Warunki:
    1. zaplusuj wpis
    2. przeczytaj cały wpis

Skąd mam na to pięniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarejestrowałem się w usłudze Monese dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji. 

Poniżej instrukcja:

Monese (konkurencja Revoluta) daje za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele do poczytania na ich stronie ale największa jest taka, że otrzymujemy darmową kartę no i te pieniądze jako bonus za rejestrację.

Kolejność jest taka:
    1. Rejestracja konta, podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2tygodnie).
    Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)
    ważne by podczas rejestracji podać kod który podam przez prywatną wiadomość by nie łamać regulaminu
    2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem)

3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
    4. Wpada bonus 15 funtów.

To specjalna promocja okresowa by przyciągnąć nowych użytkowników, do końca maja trzeba tylko zarejestrować konto i spokojnie czekać na kartę i dostaniecie 15 funtów (specjalnie ich zapytałem ;-)

PS Obserwowanie mnie podawja szanse na wygraną (fajna opcja na mirkolos :P)

Aplikacje: Monese: Google Play | Monese AppStore

---
    PS Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 700 mirków którzy obserwują :) 
    lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. 

#film #kino
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

61/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Diablo II

Data wydania: Czerwiec 2000
    Platformy: PC
    Gatunek: Hack'and'slash

Opis: 5 klas postaci którymi można było grać, każda klasa jest unikalna( ͡° ͜ʖ ͡°) system levelowania postaci i rozwoju jej był majstersztykiem jak na tamte lata. Każda mapa generowała się losowo, do tego magiczne przedmioty, runy, diamenty itd
    Trzy poziomy trudności, pięć aktów co powodowało że rozgrywka wydłużała się + do tego dodatek Lord of Destruction
    Ja zawsze biegałem nekromantą i tylko szkielety tworzyłem xD
    Kolejna gra którą poznałem przez mojego ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grywam do dzisiaj, czasem ze znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
    Metacritic: 8,8
    Gry-online: 8,6

#retrogaming #staregry #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (50)